אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר שנה בה התפקיד לא אויש: מנכ"ל חדש ל-AM:PM

לאחר שנה בה התפקיד לא אויש: מנכ"ל חדש ל-AM:PM

עידו מור, אשר שימש כמנכ"ל רדיו ללא הפסקה, מונה למנכ"ל רשת המרכולים; עודד בלום הועבר מתפקיד מנכ"ל הרשת לפני כשנה, בעקבות פרסומים על העסקת עובדים ביום כיפור

02.11.2009, 13:10 | אורנה יפת
עידו מור מונה למנכ"ל רשת המרכולים AM:PM. מור (33) הוא בעל תואר שני במנהל עסקים ותואר ראשון במשפטים. מור אינו בעל נסיון בתחום הקמעונאות ושימש בתפקידו האחרון כמנכ"ל רדיו ללא הפסקה, הכוללת את FM 99 באזור השרון, רדיו ללא הפסקה (FM 103) בגוש דן ורדיו צפון.

תפקיד מנכ"ל רשת המרכולים AM:PM לא אויש בשנה האחרונה. בתפקיד האחרון כמנכ"ל הרשת שימש עודד בלום, שלפני כשנה הועבר מתפקידו על ידי דודי ויסמן בעקבות פרסומים על העסקת עובדים ביום כיפור. הפעולה של ויסמן פורשה כניסיון שלא להחמיר את היחסים עם המגזר החרדי, שמחרים את רשת שפע שוק בבעלותו של ויסמן. על כך שבלום הוא מנהל מוערך בקבוצה העידה העובדה כי הוא נשאר בתפקיד בכיר, וכיום הוא משמש כמנכ"ל דור אלון תפעול.

רשת המרכולים AM:PM כוללת 43 סניפים. ייחודה בכך שהיא פועלת במרכזי שכונות ופתוחה 24 שעות ביממה. בחלק מהסניפים פועלת הרשת גם בשבת, אך גם בעניין זה מפעילים החרדים לחץ על ויסמן במטרה שיסגור את סניפי הרשת בשבת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות