אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
XL תקנה את מלאי המשקאות מסידס וההפצה תעבור לטמפו

XL תקנה את מלאי המשקאות מסידס וההפצה תעבור לטמפו

יצרנית המשקאות תשלם את מחיר הרכישה, בסך 31 סנט בתוספת מע"מ, מכס, הובלה ימית לרבות ביטוח ועלויות אחסנה. בשבוע הבא תעביר סידס את רשימת המלאי לידי XL

05.11.2009, 19:18 | גלי ברגר

פשרה זמנית בין חברת סידס, ששיווקה עד לאחרונה את מותג משקאות האנרגיה XL לבין החברה: בית המשפט המחוזי מרכז אישר את ההסכמה אליהן הגיעו החברות ולפיה XL תרכוש מסידס את כל מלאי המשקאות שנותרו בידה. המחיר שתשלם הוא מחיר הרכישה, העומד על 31 סנט בתוספת מע"מ, מכס, הובלה ימית לרבות ביטוח ועלויות אחסנה. ביום ראשון אמורה סידס להעביר את רשימת המלאי לידי XL וברגע שיועבר התשלום למעשה תורשה XL להעביר את ההפצה לטמפו.

להסכמה זו הגיעו הצדדים לאחר שביום רביעי הגישה סידס בקשה לסעדים זמניים באמצעות משרד עורכי הדין ארדינסט, בן נתן ושו'ת לבית המשפט ובו היא מבקשת לתת צו הצהרתי הקובע כי היא המפיצה של המשקאות עד לתאריך ה-31 בדצמבר 2009 וכי XL לא תוכל למכור לאף אחד אחר את המשקאות, לרבות לא לחברת טמפו, אשר אמורה להתחיל להפיץ את המשקה בתחילת 2010.

כפי שפורסם, XL, המיוצגת על ידי עורך דין עופר פרוט, מבקשת להעביר את הפצת המשקאות לידי טמפו עוד לפני תום השנה לאור העובדה שלטענתה סידס אינה מטפלת כראוי בהפצה, גורמת נזק כלכלי לחברה ומפרה למעשה את ההסכם ביניהן ולכן ניתן לבטלו. בסידס טענו כי הדבר יגרום לחברה נזק כספי משמעותי ואף יביא לפיטורי עובדים.

שתי החברות צפויות להגיע בהמשך לבוררות אשר תסדיר את הטענות ההדדיות שיש להן אחת כלפי השניה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות