אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מרדוק: רוצה שאחד מילדי יירש את מקומי בניוז קורפ צילום: בלומברג

מרדוק: רוצה שאחד מילדי יירש את מקומי בניוז קורפ

מרדוק בן ה-78 אמר בראיון לסקי ניוז באוסטרליה: "זה יהיה נחמד. כל הורה רוצה שיקרה כזה דבר"

07.11.2009, 13:32 | בלומברג

רופרט מרדוק, יו"ר ניוז קורפ, אמר כי הוא ישמח אם אחד מילידיו יירש את תפקידו. "אני בטוח שאחד מהם יתפוס את מקומי", אמר מרדוק בן ה-78 בראיון לסקי ניוז באוסטרליה. "זה יהיה נחמד. כל הורה רוצה שיקרה כזה דבר".

לדבריו, ועידה מתכנסת לדון ביורש של ניוז קורפ, שבבעלותה רשת השידור פוקס, כל שלושה או ארבעה חודשים. למשפחה שלו יש 40% זכויות הצבעה, "כך שיהיה להם הרבה מה לומר". מרדוק הבטיח כי אין בכוונתו "להמשיך עוד ועוד". בנו, ג'יימס מרדוק, שנתפס על ידי משקיעים רבים כמועמד הבולט לרשת את אביו עומד בראש מחלקות אירופה ואסיה של ניוז קורפ.

מרדוק אמר ביוני כי אין לו שום מחוייבות למנות את צייס קארי, מנהל התפעול הראשי וסגן היו"ר לממשיכו. הוא קרא לקארי "שותף ויד ימיני" אך השאיר פתח לאחד מילדיו לתפוס את התפקיד.

למרדוק שישה ילדים: פרודנס, לאכלן, ג'יימס ואליזבת משני הנישואים הראשונים שלו, ועוד שתי בנות קטנות מאשתו השלישית, וונדי דאנג איתה התחתן ב-1999. לאכלן מרדוק, הבן הבכור פרש במפתיע ביולי 2005 מתפקידו כמנהל התפעול הראשי, הוא עבר עם אשתו ובנו לאוסטרליה. "אני מקווה שהוא יחזור יום אחד", אמר מרדוק. לאכלן רכש השבוע ב-21 מיליון דולר בית באוסטרליה, המחיר הגבוה ביותר ששולם על בית במדינה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות