אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארד רוכשת חברת מים ספרדית ב-8.1 מיליון יורו צילום: צפריר אביוב

ארד רוכשת חברת מים ספרדית ב-8.1 מיליון יורו

חתמה על הסכם הבנות (MOU) לרכישת השליטה בחברת CONTAZARA, חברה פרטית ספרדית אשר פיתחה טכנולוגיה ייחודיות למדי מים בשוק הספרדי

08.11.2009, 13:16 | נעמה סיקולר

חברת מדי המים ארד של קיבוץ דליה וקיבוץ רמות מנשה, רוכשת חברת מים ספרדית תמורת 8.1 מיליון יורו. החברה דיווחה היום כי חתמה על הסכם הבנות (MOU) לרכישת השליטה בחברת CONTAZARA, חברה פרטית ספרדית אשר פיתחה טכנולוגיה ייחודיות למדי מים בשוק הספרדי.

ארד רוכשת 51% מהחברה, עם אופציה לרכישת יתר המניות. האופציה היא לרכישת 49% מהמניות בשנים 2013 או 2014. המחיר בעסקה זו ייקבע על פי תוצאותיה הכספיות של החברה בשנים 2011-2013.

מחיר השלב הראשון בעסקה – 8.1 מיליון יורו הוא התחלתי ולא סופי, קיים מנגנון להתאמת מחיר הרכישה בהסתמך על תוצאות הכספיות של CONTAZARA בשנים 2010-2011 שימומש לאחר פרסום הדוחות הכספיים של שנת 2011.

CONTAZARA פועלת בשוק כ- 25 שנים ובין לקוחותיה נמנים תאגידי המים הגדולים בספרד (תאגידי המים של ברצלונה, סביליה, מלגה, ולנסיה ועוד).

"אנו פועלים מזה תקופה לאיתור חברות סינרגטיות לתחומי הפעילות שלנו אשר יהוו גשר לטריטוריות חדשות" אמר היום ד"ר הוגו צ'אופן יו"ר קבוצת ארד. "CONTAZARA היא חברה איכותית, עם הנהלה מקצועית ובעלת ניסיון רב, ועם תרבות עסקית וניהולית דומה לשלנו. החברה פיתחה טכנולוגיה ייחודיות לשוק הספרדי בו קיימת מודעות גבוהה לניהול משק מים בפתרונות מתוחכמים, ועל כן מהווה שוק בעל פוטנציאל רב לקבוצת ארד".

מדובר בחדשות חיוביות לחברת לאחר שבאחרונה נקשר שמה בחקירת רשות ההגבלים העסקיים בחשד להסגרים כובלים בתחום.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות