אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכנסות בקהאם מחסויות ב-2008: 12.1 מיליון ליש"ט צילום: רויטרס

הכנסות בקהאם מחסויות ב-2008: 12.1 מיליון ליש"ט

חברתו של בקהאם, Footwork, דיווחה על עלייה של 91% ברווחים של הכוכב האנגלי בשנת 2008

08.11.2009, 13:48 | בלומברג
הכנסותיו מחסויות של דיוויד בקהאם, כוכב לוס אנג'לס גאלקסי מה-MLS, עלו ב-16% בעונתו הראשונה בליגת הכדורגל של צפון אמריקה.  השחקן האנגלי הרוויח 9.97 מיליון ליש"ט (16.5 מיליון דולר) ב-2008 כמנהל של החברה שלו Footwork Productions Ltd. מדובר על עלייה של 91% ברווחים.

ההכנסות עלו ל-12.1 מיליון ליש"ט. ההכנסות לא כוללות את החוזה שלו בלוס אנג'לס גלאקסי (5.5 מיליון דולר) או תשלומים נוספים של הקבוצה האמריקאית.

ההכנסות לא כוללות גם את הסכם שלו ולאשתו, ויקטוריה, יש עם חברת Coty .

חברת Footwork מקבלת את הכנסותיה מהסכמי החסות של בקהאם עם אדידס, מוטורולה, Newell Rubbermaid (חברת כלי כתיבה) ועוד. ההכנסות של השנה כללו גם את התשלומים האחרונים מההסכמים עם פפסיקו, שלא חודש. גם החוזים עם ארמאני וג'ילט לא יחודשו.

כעת יושבים ראשי Footwork ושוקלים אסטרטגיות שיווק חדשות לבקהאם. סוכנות 19 Entertainment, שמייצגת את בקהאם החלה במשא ומתן עם חברות שתייה קלה, קוסמטיקה ואופנה כדי להגיע להסכמי חסות שיתבססו על חלוקת הכנסות ממותגי בקהאם.

הגאלקסי מכרה כ-300 אלף חולצות רפליקה של בקהאם מאז הצטרף אליה ביולי 2007. היתה גם עלייה במכירות הכרטיסים. בקהאם מקבלת אחוזים ניכרים מההכנסות הללו. ההכנסות הללו לא מגיעות ל-Footwork אלא נכנסות לחברת Brand Beckham.

בקהאם יצטרף בינואר בהשאלה למילאן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות