אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התחזית למחר: פקוק צילום: גיא אסיאג

התחזית למחר: פקוק

רוכבי הקטנועים והאופנועים ישבשו בבוקר את התנועה בכמה צירים מרכזיים; ארגון זק"א יצטרף למחאה

14.11.2009, 19:15 | תומר הדר ושרון ביידר

מחר בבוקר צפויים רוכבי הקטנועים והאופנועים לשבש את התנועה בכמה צירים מרכזיים ברחבי הארץ - במחאה על העלאת תעריפי ביטוחי החובה לרכב דו גלגלי. הרוכבים אינם מתכוונים לחסום את צירי התנועה האלה באופן מלא, אלא להדגים את עומס התנועה העלול להיווצר כתוצאה ממעבר מאסיבי של אופנוענים לנסיעה במכונית.

באזור הרצליה יחולו שיבושי תנועה במחלף הסירה לכיוון צפון החל בשעה שבע. בראשון לציון, באזור מתחם "חצי חינם" (רחוב משה דיין, מערב העיר) יחולו שיבושים משעה שבע. בחיפה צפויה שיירת אופנועים לצאת מחניון מסעדת מקסים שבפאתיה הדרומיים של העיר כבר בשעה שש בבוקר. בירושלים תצא בשש בבוקר שיירה מכיוון מחלף חמד לכיוון תל אביב, ובדרום הארץ צפויים האופנוענים לצאת מצומת מסמיה (ראם) לכיוון המרכז בשש וחצי בבוקר.

ארגון זק"א יצטרף מחר למחאת האופנוענים. בארגון עומדים להשבית כ-40% מפעילות יחידת האופנוענים בשל העלייה החדה בתעריפי הביטוח.

חיים וינגרטן, מפקד יחידת האופנוענים בזק"א, אמר: "המפסידים העיקריים מהעלאת פרמיות הביטוח לאופנוענים הם אזרחי המדינה. הוכח בעבר כי ציוד ההחייאה על האופנוענים והיכולת שלהם להגיע תוך זמן קצר לזירת האירוע - הם שילוב שמציל חיים. חלק גדול ממתנדבי היחידה ישתתפו מחר במחאת האופנוענים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
סליחה מכל הנהגים
כרוכב אני מתנצל מראש בפני נהגים שמחר יעכבו על ידי ואחרים. אין לנו ברירה, שר אוצר אדיש לוחץ אותנו לקיר ודורש מאיתנו לשלם מחירים מטורפים כדי להמשיך להשתמש ברכב שלנו. אין לנו דרך אחרת לצעוק נגד העוול והאיוולת של שר האוצר. האוצר לא שומע למחאה דמוקרטית שקטה, למרות התמיכה הפרלמנטרית הרחבה האוצר (כרגיל) מעדיף לרמוס את הדמוקרטיה והדרך היחידה שנותרה לנו היא להפגין. סליחה מראש ותתנחמו בעובדה כי מאבק אזרחי מוצלח בסופו של דבר יעזור לכל אזרח בישראל לשמור על זכויותיו, סליחה וביבי אותך נפגוש בקלפי.
רוכב  |  15.11.09
לכל התגובות