אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט" - לראשונה זה שנים: פרויקט חדש ברמת אביב הוותיקה צילום: עמית שעל

בלעדי ל"כלכליסט" - לראשונה זה שנים: פרויקט חדש ברמת אביב הוותיקה

חברת חיש מעוף וארניה יבנו פרויקט מגורים במקום מרכז מסחרי ישן בצפון תל אביב

15.11.2009, 07:00 | אורי חודי

חברת חיש מעוף לבנייה והחברה הקבלנית ארניה עתידות לבנות פרויקט מגורים חדש ברמת אביב הוותיקה. את הפרויקט ישווק רוני ליניבקר. הפרויקט יתפוס את מקומו של מרכז מסחרי ישן הנמצא ברחוב פיכמן 9 בתל אביב, וייקרא "פיכמן הירוקה". הוא ייבנה על שטח של דונם אחד, ויכלול 19 יחידות דיור בשני בנייני מגורים בני חמש קומות כל אחד, חניה תת־קרקעית עם 34 מקומות חניה ו־18 מחסנים.

חיש מעוף וארניה יזמו את שינויי התב"ע (תוכנית בניין עיר) במקום ממרכז מסחרי לפרויקט מגורים. "זה הולך להיות הפרויקט החדש הראשון זה שנים ארוכות ברמת אביב", אומר ליניבקר. "מדובר בפרויקט שנמצא במרחק הליכה מקניון רמת אביב, מדרך נמיר, מהאוניברסיטה ומבית ספר תיכון, יסודי וגן ילדים. אנחנו עומדים למכור מעטפת בלבד ולא דירות רגילות. הלקוחות יבחרו את גודל השטח שהם רוכשים, ואנחנו נפנה למעצבי פנים ממשרד דו אדריכלים שיעשו איתם תוכניות - והכל על חשבון היזם".

בפרויקט מציעים היזמים שלושה טיפוסים של דירות. הראשון כולל חלל בשטח של 130 מ"ר עם מרפסת של 14 מ"ר בכ־2.75 מיליון שקל. טיפוס שני הוא שתי דירות מחוברות בשטח של 250 מ"ר, עם שתי מרפסות של 14 מ"ר, בכ־5.5 מיליון שקל. בקומות העליונות של כל אחד משני הבניינים יוצעו למכירה פנטהאוזים בני 210 מ"ר ומרפסת היקפית של 125 מ"ר במחיר של 6.7 מיליון שקל. אדריכל הפרויקט הוא גידי בר אוריין.

לדברי ליניבקר, אכלוס הפרויקט מתוכנן לעוד שנתיים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
ראש העיר תל-אביב ועוזריו
קראתי כתבה בכלכליסט שראש העיר תל אביב נתן הוראה לבנות ברמת אביב הישנה הירוקה לבנות לזוגות צעירים אשר גרים שנים בשכירות ואינם יכולים להשיג דירה, ראש העיר תח אביב - איפה התוכנית תקועה? אני מבינה שרק בעלי ממון כמו קבלנים ויזמים יכולים להצליח, וכל ההבטחות על זוגות צעירים או בניה לזוגות צעירים שקר וכזב , יתכן שיש תוכניות בעיריה בנידון אך יקח עוד 10 או 16 שנה הזוגות הצעירים כבר לא יהיו צעירים , בושה וחרפה לעירייה, הכל ענין של כסף וכוח,
דינה , תל - אביב  |  17.11.09
13.
לנורית (12) - בתלת קומתיים המחירים נמוכים בכמיליון ש"ח ממה שצינת.
כלומר 1.5 מיליון ש"ח. סכום מטריד באותה מידה. ויש גם אפשרות הרחבה (ל120 מ"ר). המידע -בדוק ונכון לחודש אוקטובר 2009. בנוגע לרלונטיות של הנוסטלגיה, אני חולקת עליך כילידת השכונה ותושבת שלה. השכונה היא שקטה, אך במה מתבטאת האיכות שלה?! נכון שלא מדובר כאן ביפו ד', אבל הרי כיום בעל המעה הוא בעל הדירה\צמוד-קרקע, וחתך האוכלוסיה דומה לחתך בשכונות אחרות של בני המעמד הבינוני והגבוה בארץ (רמז : התנהגות כוחנית ודורסנית אינה נחלת השכבות החלשות בלבד).
לילך , ת"א  |  15.11.09
12.
רמת אביב הירוקה זה מקום מעולה
בתור מי שמכיר אישית את השכונה, אני יודע שזה מיקום מעולה ועוד קרוב לקניון רמת אביב ולפארקים קטנים וחמודים בסביבה, חוץ מזה שהאיזור כולו מלא צמחייה וחורשות קטנות. אני חושב שלבניין ח-ד-ש באיזור כזה בהחלט יש פוטנציאל עצום. כל הכבוד ליזמים שהצליחו להרים שם פרוייקט
נועם , תל אביב  |  15.11.09
לכל התגובות