אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אקרו נדל"ן HFZ ופולאר השקעות רכשו פרויקט יוקרתי בלב מנהטן צילום: בלומברג

אקרו נדל"ן HFZ ופולאר השקעות רכשו פרויקט יוקרתי בלב מנהטן

פרויקט המגורים ממוקם בשדרה השנייה ורחוב 51 במנהטן. הזכויות נרכשו במלואן מבנק אמריקאי בהליך של כינוס נכסים בתמורה לכ-40 מיליון דולר. במגדל יבנו כ-150 דירות בגודל ממוצע של כ-100 מ"ר נטו לדירה, במחיר שבין 1 ל-2 מיליון דולר לר

15.11.2009, 17:27 | דותן לוי

חברת אקרו נדל"ן, בבעלות צחי ארבוב ואילן קפון, רכשה יחד עם חברת HFZ, חברה פרטית שבבעלות איל הנדל"ן הניו יורקי ז'יל פלדמן וניר מאיר, ויחד עם פולאר השקעות, גם היא בשליטת זיל פילדמן את הזכויות בפרויקט מגורים יוקרתי בלב מנהטן, הממוקם בשדרה השנייה וברחוב 51.

הדמיית הבניין הדמיית הבניין הדמיית הבניין

הזכויות נרכשו במלואן מבנק אמריקאי בהליך של כינוס נכסים בתמורה לכ-40 מיליון דולר. מדובר בפרויקט שהחל להבנות על ידי יזם אמריקאי, אשר השקיע בו סכום של כ-110 מיליון דולר אך נקלע לקשיים בעקבות המיתון הכלכלי.

הפרויקט כולל כ-200 אלף רגל מרובע של מגורים ומסחר, ונמצא בשלב מתקדם - בנייתן של 19 מתוך 30 הקומות המתוכננות הושלמה, והצפי להשלמת הפרויקט הינו כשנה.

במגדל יבנו כ-150 דירות בגודל ממוצע של כ-100 מ"ר נטו לדירה, כאשר מחירי השוק של דירות אלו נכון להיום נעים בין מיליון דולר (בקומות נמוכות) לשני מליון דולר (בקומות הגבוהות) ובמחיר ממוצע שבין 1,200 ל- 1,500 דולר לרגל מרובע. את הפרויקט מתכנן משרד האדריכלים SLCE Architect אשר אחראי לתכנונם של כמה מגדלי יוקרה בניו-יורק.

לאחר השלמת העסקה ציינו בחברת אקרו נדל"ן, כי המחיר בו נרכשו הזכויות בפרויקט נמוך בכ-30% ממחירי השוק הנוכחיים ובלמעלה מ-50% בהשוואה למחירי השוק טרום המשבר. עוד ציינו בחברה כי במסגרת השותפות עם ז'יל פלדמן וניר מאיר, הפועלים בניו יורק נבחנות כעת אפשרויות השקעה נוספות.

אקרו נדל"ן לוותה בעסקה על ידי משרד עורכי הדין האמריקאי DLA Piper וע"י עו"ד עוזי פנחסי ואריק ווסטוק. את חברת פולאר השקעות ייצגו עורכי דין עופר צור וארי פריד, ממשרד גורניצקי ושות'.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
מענין איך זה שדירת 4 חדרים במקום הכי יקר בעולם יותר זול מישראל ?
ועוד רבים במדינה טוענים שאין בועת נדלן,האם במגדלי אקירוב,מגדלי ה-U וכ"ו מוכרים דירת 4 חדרים במחירים זולים כאלה יחסית? ואגב במנהטן(שזהו אי) אין כמעט שום פיסת קרקע פנויה והמחירים נמוכים משמעותית ביחס לת"א ירושלים וכ"ו.יהודים יקרים(קבלנים,יזמים,יחצני נדלן אינטרסנטים,מתווכים וכ"ו) תפסיקו לרמות ולגנוב את האחים היהודים שלכם,תפסיקו לנסות למכור טונה בטון בטונה כסף זה לא ילך לכם רבים מאיתנו לא פריארים,ישראל זה לא פנינת נדלן,ולציבור הרוכשים והשוכרים,תפסיקו לקנות ולהשכיר במשך חצי שנה בלבד ותראו איך הכל מתחיל לקרוס ולרדת ב-30% !
רוני המהנדס , מרכז  |  15.11.09
לכל התגובות