אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סנו רוכשת את מותגי קרליין תמורת 85 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

סנו רוכשת את מותגי קרליין תמורת 85 מיליון שקל

החברה התקשרה לביצוע העסקה עם חברת אמיליה, אשר רכשה לפני כשבועיים מפריגו האמריקאית את חברת קרליין

17.11.2009, 19:56 | אורנה יפת

חברת סנו רוכשת את כל מותגי קרליין בעסקה שהיקפה 85 מיליון שקל. החברה התקשרה לביצוע העסקה עם חברת אמיליה, אשר רכשה לפני כשבועיים מפריגו האמריקאית את חברת קרליין.

היקף המכירות השנתי של קרליין הוא מעל 200 מיליון שקל ופורטפוליו מותגי האיפור, הקוסמטיקה והטואלטיקה שלה כולל את המותג קרליין ואת המותגים נקה 7, סקין גארד, דרמפון, שמפו 10, soft care, בת אורן ועוד. בנוסף, קרליין היא גם יצרנית של מותגים פרטיים לרשתות שיווק ונחשבת לאחד הספקים המובילים של סופר פארם, לה היא מייצרת מוצרים תחת המותג הפרטי לייף.

את חברת סנו ייצגו בעסקה עו"ד שלומית ווגמן ודוד חודק ממשרד עורכי הדין גרוס, קלינהנדלר, חודק הלוי ושות'. את אמיליה ייצג בעסקה עורך הדין רונן ציטבר.

אמיליה פיתוח, שבשליטת איש העסקים עודד פלר, רכשה את קרליין מחברת פריגו האמריקאית. מבנה העסקה קבע כי פריגו תקבל עבור קרליין סכום של 205 מיליון שקל. 121.5 מיליון שקל מהסכום הכולל יועברו מאמיליה לפריגו ועוד 83.5 מיליון שקל ישולמו לפריגו מתוך קופת קרליין במועד השלמת העסקה.

אמיליה פיתוח היא חברת אחזקות ישראלית בתחומי תעשייה, סחר ונדל"ן. עם החברות שבהן היא מחזיקה נמנות זהר דליה (50%), פלציב (25%), מקסימה, אבן קיסר, כרומגן, טלדור, קרן ההשקעות טנא ועוד.

על פי הודעת סנו לבורסה, סנו תרכוש מאמיליה את כל הקניין הרוחני שנכלל בעסקה, כולל מותגים רשיונות, זכיונות וזכויות לשימוש בקניין הרוחני. קרליין תמשיך לייצר באתר החברה בירוחם למשך 5 שנים ותתמקד במוצרי המותג הפרטי (פרייבט לייבל) עבור לקוחות מקומיים ובחו"ל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
כך נפל מנכ"ל פריגו ברשת סנו
מי שרודף אחר הכסף ולא רואה את העובדים בעניים זה מה שהוא גורם לעובדים המסורים שנותנים נפשם ומתמודדים כבר שנים מול הנהלה קשה כושלת מחמירה שלא לצורך ופוגעת בעובדים, זו תוצאה של השלכה מלמעלה של תרבות ניהול אמריקאית שהוכיחה את כישלונה בשנוחצי האחרונת. רוב עובדי פריגו אגיס קרליין הוותיקים ממש ברחו כל עוד אויר באפם, כואב הלב ונחמץ לנוכח התנהלות בזויה זו של ההנהלה והסבל והצער לעובדים רובם מירוחם שם אין תעסוקה
עובד מסור  |  18.11.09
3.
יופי של סינרגיה
לא בטוח כמה זה יהיה טוב לעובדי החברה ,אבל זה בהחלט יכולל עשות טוב למותגי קרליין ובעיקר לרווחיות שלהן. וסוף סוף ברונו יצליח להיכנס לתחום תכשירי ההגנה משמש עם סקין גארד ,שם בטוח יעשה עבודה הרבה יותר טובה מאשר קרליין . ההפצה של סנו טובה הרבה יותר ועכשיו תהיה הרבה יותר רווחית . רכישה מצויינת
מר קטינג  |  17.11.09