אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוסי שניאורסון מחריף את המאבק בבוימלגרין ומאשימו במעשים פליליים צילום: אוראל כהן

יוסי שניאורסון מחריף את המאבק בבוימלגרין ומאשימו במעשים פליליים

בתביעה שהגיש שניאורסון הוא דורש לפסול את הרב יעקב כהן מלטפל בהליך הבוררות בינו לבין זאב זיילר, חתנו של בוימלגרין. נגד בוימלגרין עצמו טענותיו חמורות אף יותר, וכוללות ביצוע מעשים פליליים ובהם שימוש במסמכים כוזבים והונאת הרשויות

18.11.2009, 20:37 | גולן חזני

יוסי שניאורסון, מנכ"ל בוימלגרין קפיטל לשעבר, מעלה מדרגה את המאבק בינו לבין שעיה בוימלגרין, בעל השליטה באזורים.

בתביעה שהגיש היום (ד') לבית המשפט המחוזי, הוא דורש לפסול את הרב יעקב כהן מלטפל בהליך הבוררות בינו לבין זאב זיילר, חתנו של בוימלגרין, מאחר שלדבריו כהן אינו ראוי לאמון הצדדים והתנהגותו גורמת לעינוי-דין לדבריו.

מדובר בסכסוך עסקי בין זיילר ושניאורסון סביב רשת הביגוד לילדים חרדים, "קידי שיק". שניאורסון טוען כי הליך הבוררות נמשך כשנה ומתארך, למרות שעל פי החוק, על הבוררות להסתיים תוך 6 חודשים.

עם זאת ההאשמות החמורות של שניאורסון, הן נגד בוימלגרין עצמו, אותו הוא מאשים במעשים פליליים לכאורה. "הנני להצהיר כי מר בוימלגרין, זייף רישומי "ארץ לידתו" ונושא מסמכים רשמיים כוזבים כדי לחמוק מחובת הדין, תוך הונאת שלטונות צבא ההגנה לישראל, עקב אי שירות סדיר; תוך מסירת מידע כוזב לרשויות האמריקאיות, כאשר אינו מהסס להשתמש בדרכון אמריקאי במטרה להונות את צבא ההגנה לישראל".

שניאורסון מאשים עוד את בוימלגרין וזיילר בפניה אל אנשי השוק האפור כדי לחפשו "מר בוימלגרין ומר זיילר, כדי להילך אימים עלי לא היססו להפנות את אנשי ה"שוק האפור" כדי ובאמתלא "לחפש" באמצעותי כביכול את מר בוימלגרין, למקום הימצאותו?? לעת הזו ?? כאשר אין חולקין כי ידוע, שאני אינו מצוי עוד זה מכבר בעסקי בוימלגרין הציבוריים מזה תק' ארוכה (זולת בשותפות זיילר/בוימלגרין בקיד שיק בע"מ כאשר כבר מ- 4/08 אין לי (המבקש) כל קשר לחברה!!!) וכאשר מעולם אני (המבקש) לא ניהלתי כל מו"מ או קשר עם מי מאנשי ה"שוק האפור". (הכתוב מצוטט מכתב התביעה כלשונו - ג"ח)

שניאורסון שימש כמנכ"ל קבוצת בוימלגרין עד לרכישת השליטה באזורים ב-2006. באותה תקופה התגלע סכסוך בינו לבין בוימלגרין שדחק אותו החוצה מהחברה. בורר שנקבע לפתור את הסכסוך ביניהם פסק פיצוי של 1.2 מיליון שקל לשניאורסון ב-12 תשלומים.

בוימלגרין אמר בתגובה ל"כלכליסט" כי "אני מרחם על שניאורסון, ולמטה מכבודי להגיב לדברים. הבן אדם מסכן, פשוט מסכן. אין לו ממה לחיות, אין לו מה להפסיד. הוא הולך בכל העולם ומספר שבוימלגרין חייב לו כספים".

קבלו ישירות למייל שלכם את החדשות האחרונות בתחום המשפט. לחצו להרשמה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
בוימלגרין וחבורתו סוחבים קופת שרצים חמורה שתתפוצץ בקרוב
שאלה לרשות לני"ע. האם כששניאורסון פרש ובוימלגרין מינה תחתיו את עוזרו הצעיר וחסר כל נסיון.לא נדלקה נורה אדומה. כל זוטר בשוק ההון יודע שהמינוי הוא דמי שתיקה על מעשים חמורים שנעשו בידי בוימלגרין וחבורתו.ומחליפו של שניאורסון שמחזיק בתעודת עו"ד שיתף פעולה עם בוימלגרין בפלילים חמורים והמינוי התמוה הוא האתנן.
דנינו , חקירות  |  21.11.09
לכל התגובות