אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אושרה העברת מניות טיב טעם לחגי שלום צילום: ערן יופי כהן

אושרה העברת מניות טיב טעם לחגי שלום

כפי שנחשף ב"כלכליסט", מס הכנסה הסיר את התנגדותו לעסקה, ובית המשפט אישר את העברת המניות המוחזקות על ידי אנטר הולדינגס

22.11.2009, 14:41 | אורנה יפת
ביהמ"ש המחוזי בתל אביב אישר היום (א') את העברת מלוא מניות טיב טעם המוחזקות בידי אנטר הולדינגס, הנמצאת בהקפאת הליכים, לחברת הארגז שבשליטת חגי שלום בתמורה ל-38 מיליון שקל. העברת המניות תעשה תוך 7 ימים ואחריה תחזיק הארגז ב-38.12% מהון המניות של טיב טעם. זאת לאחר שב-3 בנובמבר אישרה אסיפת מחזיקי האג"ח של אנטר את עסקת הרכישה.

כפי שפורסם היום ב"כלכליסט", מס הכנסה הסיר בסוף השבוע את התנגדותו לעסקה ונתן פטור מניכוי במקור מהתשלום של הארגז לבעלי איגרות החוב של אנטר הולדינגס. רשות המסים טענה לחוב של 50 מיליון שקל מאנטר.

תמורת השליטה בטיב טעם ישלם שלום 15 מיליון שקל לקובי טרייביטש בעוד 3 שנים, כאשר תיפרע הלוואת הבעלים שנתן שלום לטיב טעם, כדי שתפרע את החוב שלה לבעלי האג"ח.

חגי שלום מסר כי "השלמת העסקה מאפשרת לקובי טרייבישט ולי להתפנות למשימה האמיתית והיא מימוש הפוטנציאל האדיר הטמון בטיב טעם. אנו נביא עימנו את הניסיון הניהולי, העומק הפיננסי ועוצמותינו בתחום הארגון, השיטות והאסטרטגיה".

קובי טרייביטש, המייסד והבעלים של טיב טעם, מסר: "חגי שלום ואני יוצאים היום לדרך משותפת עם עוצמות רבות אשר יובילו את טיב טעם למקומה הטבעי כמותג הפרימיום המוביל בשוק הקמעונאי בישראל. חגי הוא לא רק שותף עסקי, הוא שותף לדרך ואני גאה ושמח על העובדה שהוא בחר להצטרף למשפחת טיב טעם ולקחת חלק מרכזי בעיצוב פניה של טיב טעם בעתיד הקרוב לבוא".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות