אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וילי פוד מתכננת הנפקת מניות בהיקף של 20 מיליון דולר צילום: עמית שעל

וילי פוד מתכננת הנפקת מניות בהיקף של 20 מיליון דולר

אחרי שמנורה רכשה 18% ממניות החברה, מתכננת ויליפוד גם הנפקת מניות נוספת של חברת הבת וילי פוד אינטרנשיונל בארה"ב. צבי ויליגר: "אנו מתכוונים לגדול באמצעות רכישות וגידול אורגני"

23.11.2009, 14:48 | ענת ציפקין

וילי פודהשקעות הודיעה היום (ב') לבורסה כי החברה הבת (70%) וילי פוד אינטרנשיונל הגישה לרשות האמריקאית לניירות ערך (SEC) תשקיף מדף להנפקת מניות בהיקף של עד 20 מיליון דולר.

וילי פוד השקעות נסחרת בורסת תל אביב במד מניות היתר בשווי שוק של 168 מיליון שקל, ועוסקת ביבוא, יצור ושיווק של מוצרי מזון. וילי פוד אינטרנשיונל היא החברה בת של ויליפוד השקעות, מרכזת את עיקר הפעילות שלה ונמצאת בשליטתם של צבי ויליגר (40.3%) ויוסף ויליגר (25.5%). לפני כשבוע השקיעה מנורה מבטחים 35 מיליון שקל בוילי פוד השקעות בתמורה ל-17.8% מהון החברה, כך שאחזקותיהם של צבי ויליגר ויוסף ויליגר צפויות להידלל לסך של 55.2% בלבד.

"בינתיים רק הגשנו תשקיף. הדרך להנפקה עוד ארוכה" מסר צבי ויליגר ל"כלכליסט", והוסיף לגבי תוכניותיה העתידיות של וילי פוד השקעות: "אנו מתכוונים להרחיב את הפעילות של החברה בארץ או בח"ול באמצעות רכישות וגם באמצעות גידול בביזנס האורגני".

תשקיף מדף מאפשר לחברה להציע לציבור ניירות ערך במהלך שנתיים מיום פרסומו. לאחר פרסום תשקיף מדף החברה יכולה לבצע הנפקה במהירות באמצעות דו"ח הצעת מדף פרטני ומבלי לעבור את התהליך הממושך של קבלת היתר לתשקיף בכל פעם שהחברה רוצה לגייס הון. משכך, תשקיף מדף כולל בתוכו את את מלוא הפרטים אודות החברה ופעילותה, וכן את המסגרת העתידית של ההנפקה אותה מבקשת החברה להוציא לפועל במסגרת התקופה הרלבנטית.

וילי פוד אינטרנשיונל סיכמה את הרבעון השלישי השנה עם מחזור מכירות של 68.6 מיליון שקל, לעומת 69.4 מיליון שקל ברבעון מקביל אשתקד. בשורה התחתונה רושמת וילי פוד אינטרנשיונל רווח נקי לבעלי מניותיה של 11.1 מיליון שקל, לעומת 88 אלף שקל בלבד ברבעון מקביל אשתקד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות