אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עופר בלוך יקבל מנייר חדרה שכר בעלות של 2.6 מיליון שקל בשנה צילום: מיכאל קרמר

עופר בלוך יקבל מנייר חדרה שכר בעלות של 2.6 מיליון שקל בשנה

סכום זה אינו כולל את האופציות שיוענקו לו. בלוך יקבל שכר של 100 אלף שקל בחודש - שיתעדכן בכל חודש בתאם למדד המחירים לצרכן

24.11.2009, 12:32 | גיל קליאן

עופר בלוך יוצא מלידקום לחבילת שכר יפה בנייר חדרהמקבוצת אי.די.בישל נוחי דנקנר. לפי הודעת נייר חדרה היום (ג') בלוך יקבל שכר של 100 אלף שקל בחודש. שכרו של בלוך יהיה צמוד למדד, ויתעדכן מדי חודש. כמו כן בנוסף לשכר יהיה בלוך זכאי לבונוס של 9-6 משכורות בכל שנה.

לגבי הבונוס של בלוך מציינת החברה כי יהיה צמוד לביצועי החברה אך לא מפרטת נוסחה לפיה ייקבע הבונוס. כמו כן מציינת החברה כי בשנה בה לא תציג החברה רווח נקי לא יהיה זכאי בלוך לבונוס. עם זאת, לא ברור עד כמה קביעה זו אפקטיבית, משום שהחברה מציינת בהמשך כי הדירקטוריון יוכל להחליט לתת בונוס לבלוך גם בשנים בהן החברה תרשום הפסד בשורה התחתונה.

לגבי התנאים הנלווים לבלוך מציינת החברה כי "עופר בלוך יהיה זכאי לתנאים סוציאליים ותנאים נילווים נוספים כמקובל בחברה למנהלים במעמדו, כולל משכורת י"ג, חופשה שנתית, ביטוח מנהלים או הסדר פנסיוני אחר וכן קרן השתלמות (הפרשות בשיעורים המקובלים), דמי הבראה, דמי מחלה, רכב מקבוצה 7, החזקת טלפון ביתי ונייד, עיתונים יומיים והחזר הוצאות אש"ל ואירוח מקובלות בהתאם לנוהלי החברה, וכן גילום שווי רכב וטלפון, וכל זאת כמפורט בהסכם ההעסקה".

החברה מפרטת כי בלוך יקבל גם אופציות - כאשר תוכנית האופציות לבלוך תגובש עד 180 יום מתחילת העסקתו בחברה.

בסך הכל מעריכה החברה את עלות העסקתו השנתית של בלוך בכ-2.6 מיליון שקל, כאשר סכום זה אינו מגלם את תוכנית האופציות לבלוך.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
ברוך הבא לחברתנו
שלום האמת היא שחבל שהמנכ"ל העוזב היה חייב ללעזוב בגלל מצב בריאותי נאחל לו המון בריאות , היה מנכ"ל מצויין הוא עשה דברים מדהימים בחברה . בקשר למנכ"ל הנכנס מר בלוך עפר אין סיבה שלא יצליח יש לו מנהלים בחברה שידעו לכוון אותו בנוסף זו חברה בריאה מאוד מתפתחתפ בקצב מדהים וכולם מסתכלים על השכר הגבוה , זה לא מרכיב בכלל אני בטוח שהוא ידע להצדיק את השכר למרות שהוא לא כזה גבוה. המון הצלחה בהמשך ואני מאמין ובטוח שכל עובדי החברה יתנו כתף להצלחתו של מר בלוך. בהצלחה צורי - חדרה
צורי  |  24.11.09
לכל התגובות