אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אז מה אם אין הכנסות? שכר של 70 אלף שקל למנכ"לית ביוליין צילום: יואב גלאי

אז מה אם אין הכנסות? שכר של 70 אלף שקל למנכ"לית ביוליין

כנרת סויצקי המחליפה את מנכ"ל ביוליין הפורש תהנה גם מחבילת אופציות. המנכ"ל היוצא ימשיך להעניק לחברה שירותי ייעוץ ב-60 אלף שקל בחודש

25.11.2009, 18:37 | גיל קליאן

ביולייןהודיעה הבוקר (ד') כי מנכ"ל החברה, מוריס לסטר, מבקש לפרוש מתפקידו מסיבות אישיות. כהונתו של לסטר תסתיים ב-1 בינואר 2010 ואת מקומו תתפוס כנרת סויצקי. החברה כללה בדיווח את תנאי שכרה של סויצקי, הנראים נדיבים מאוד ביחס לחברה שלא רשמה מעולם הכנסות, ורשמה בינואר-ספטמבר הפסד מיוחס לבעלי המניות של כ-53.6 מיליון שקל.

סויצקי תקבל שכר חודשי של לא פחות מ-70 אלף שקל בחודש, וכן חבילה של 500 אלף אופציות למניות החברה במחיר מימוש של 5.02 שקלים, שער הסגירה של המניה היום. כמו כן תקבל דמי הבראה, ביטוח מנהלים ורכב.

כמו כן עולה מהדיווח כי פרישתו של לסטר מהחברה לא תחסוך לה משכורת שמנה. לסטר ימשיך לאחר פרישתו להעניק לחברה שירותי ייעוץ תמורת 60 אלף שקל בחודש לחצי השנה הראשונה, ו-30 אלף שקל בחודש לחצי השנה השנייה. כמו כן, שומר לסטר על זכאותו לבונוסים שאולי יחולקו בעתיד לבכירים על השנים בהן כיהן בחברה.

בדיווח סיכמה החברה כי "לדעת דירקטוריון החברה תנאי הכהונה של ד"ר סויצקי כמנכ"לית החברה, וכן תנאי שירותי

הייעוץ שיעניק ד"ר לסטר לחברה הינם הוגנים וסבירים בנסיבות העניין ויש בהם כדי לתרום להצלחת החברה ועמידתה ביעדיה".

ביוליין היא חברת ביומד העוסקת בפיתוח תרופות. היות והפעילות העיקרית של החברה היא פיתוח - אין לה הכנסות. אם יצליחו התרופות שמפתחת החברה, המשקיעים יזכו ללא ספק לראות תשואה גבוהה מאוד על השקעתם. עם זאת, במקרה של כישלון התרופות, המשקיעים לא ייראו דבר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות