אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בית ההשקעות אנליסט עבר לרווח של 10.2 מיליון שקל ברבעון צילום: אוראל כהן

בית ההשקעות אנליסט עבר לרווח של 10.2 מיליון שקל ברבעון

ההכנסות ברבעון הסתכמו ב-27.4 מיליון שקל – ירידה של 6% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. דירקטוריון בית ההשקעות אישר שינוי אירגוני שכולל ריכוז פעילות החברה תחת שישה אגפים

29.11.2009, 17:10 | הדר רז

בית ההשקעות אנליסט שבשליטת אהוד שילוני ושמואל לב מציג ברבעון השלישי של 2009 רווח נקי (המיוחס לבעלי מניות החברה) של כ-10.2 מיליון שקל בהשוואה להפסד של 800 אלף שקל ברבעון המקביל אשתקד.

ההכנסות ברבעון השלישי של בית ההשקעות שמנוהל על ידי איציק שנידובסקי החל מיולי השנה, ירדו ב-6% ל-27.4 מיליון שקל בהשוואה לרבעון המקביל. ההכנסות מקרנות נאמנות ירדו ב-22% והסתכמו ברבעון השלישי ב-13.1 מיליון שקל. ההכנסות מניהול קופות גמל עלו בכ-11% והסתכמו בכ-13 מיליון שקל ברבעון השלישי של 2009. רווחי הנוסטרו (ההשקעות העצמיות) הסתכמו בכ-5.3 מיליון שקל, בהשוואה להפסד של כ-9.8 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

בית ההשקעות רשם הוצאות הנהלה וכלליות של כ-15.5 מיליון שקל – עליה של כ-5% לעומת הרבעון הקודם (רבעון שני 2009). הסיבה לכך קשורה לעליה בשכר ובמענק מותנה בתוצאות הפעילות לו זכאים בעלי השליטה. עם זאת, סכום זה כולל הטבה הנובעת מויתור שכר ומענק של 2.6 מיליון שקל שלא תשולם לבעלי השליטה.

החברה מציינת כי דירקטוריון החברה אישר יישומו של שינוי ארגוני בחברה, שיתמוך באסטרטגיה עסקית ממוקדת לקוח ולא מוצר. במסגרת השינוי פעילות החברה תרוכז תחת שישה אגפים – אגף שיווק, אגף כספים ומשאבי אנוש, אגף פיתוח עסקי, אגף תפעול, אגף השקעות (כשמתחתיו מחלקת מחקר) ולצידם הייעוץ המשפטי. החברה מציינת כי השינוי ייצור סינרגיה בין הפעילויות השונות בקבוצה וייעל תהליכי עבודה קיימים. כמו כן, נכתב כי השינוי יאפשר שיפור מערכי הפיקוח והבקרה של הנהלה החברה על ההתפתחות העסקית וכי הוא ייכנס לתוקפו בתחילת דצמבר.

את שלושת הרבעונים הראשונים של 2009 מסכם אנליסט ברווח נקי של כ-42.7 מיליון שקל, בהשוואה לרווח של 19.8 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות