אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בכירי המשק מגיעים לוועידה המרכזית של "כלכליסט" ומגדל לחסכון פנסיוני

בכירי המשק מגיעים לוועידה המרכזית של "כלכליסט" ומגדל לחסכון פנסיוני

יובל שטייניץ ועופר עיני יפתחו בצהריים את הוועידה שמתקיימת באבניו באיירפורט סיטי, ובנימין נתניהו ינעל אותה לפנות ערב

01.12.2009, 13:42 | כתב כלכליסט

בכירי המשק מגיעים בשעה זו לאולמי אווניו באיירפורט סיטי כדי להשתתף בוועידה המרכזית של "כלכליסט" ומגדל לחסכון פנסיוני. הוועידה נערכת יום אחד בלבד לאחר ההכרזה הדרמטית על הנהגת פנסיה חובה לעצמאים

1,500 איש צפויים להגיע לוועידה, כשהראשונים להתייצב היו יונל כהן, מנכ"ל מגדל, רונן טוב, המשנה למנכ"ל מגדל, ויקטור מדינה, יו"ר מגדל, רועי ורמוס, מנכ"ל פסגות, יואב להמן, המפקח על הבנקים לשעבר, יובל רכלבסקי, הממונה על השכר לשעבר באוצר והפרזנטור של מגדל, המדליסט אריק זאבי.

הנוכחים התכבדו בארוחת צהריים עשירה וקינחו בכוסות שמפנייה לאור היום. משם צעדו לעבר הבמה המרכזית באולם שם צפויים לנאום בקרוב יו"ר מגדל, אהרון פוגל, שר האוצר ד"ר יובל שטייניץ ויו"ר ההסתדרות עופר עיני.

בהמשך יעלו על הבמה ראשי מגזר הבנקאות והביטוח כדי להתגושש בזירה החמה ביותר היום – האם הבנקים ישתלטו על הייעוץ הפנסיוני או שיהיו אלה דווקא חברות הביטוח שיכנסו לתחום הבנקאות. מצד הבנקים משתתפים יו"ר לאומי, איתן רף, ומנכ"ל מזרחי טפחות, אלי יונס. את עמדת הביטוח יציגו אביגדור קפלן, מנכ"ל כלל, ויונל כהן, מנכ"ל מגדל.

בהמשך ינסו רועי אופיר, מנהל אגף הייעוץ בבנק דיסקונט, ואודי כץ, נשיא איגוד סוכני הביטוח, להחליט מי ישרת טוב יותר את צורכי הלקוח – היועצים הפנסיוניים בבנקים או סוכני הביטוח והתיקים והמוכרים.

יואב בן אור, אחד המועמדים המובילים להחליף את ידין ענתבי בתפקיד הממונה על שוק ההון, הביטוח והחסכון, יפגוש על הבמה את רונן טוב, משנה למנכ"ל מגדל, כדי לבחון את אחת השאלות המרכזיות שמעסיקות היום את מגזר הפיננסים – האם יש לנו עודף רגולציה?

בהמשך יעלו על הבמה ענת לוין ממגדל, אמיר הסל מהראל ובכירים נוספים, האחראים לניהול כספי הפנסיה שלנו, כדי לספר אודות הלקחים שהפיקו מהמשבר האחרון.

את הדיונים ינעל ראש הממשלה, בנימין נתניהו, מאדריכלי רפורמת בכר, ששינתה את פני שוק ההון ושוק הפנסיה הישראלי ללא היכר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות