אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שיכון ובינוי נדל"ן מוכרת כשליש ממגרש בנתניה לקבוצת רכישה תמורת 37 מיליון שקל

שיכון ובינוי נדל"ן מוכרת כשליש ממגרש בנתניה לקבוצת רכישה תמורת 37 מיליון שקל

מיקום המגרש הוא בצפון שכונת עיר ימים בסמיכות לשכונת האירוסים, והוא מיועד לבניית 215 דירות בשלושה בניינים, כך שעל החלק שנמכר יוכלו הרוכשים לבנות בניין של כ-70 דירות

01.12.2009, 18:13 | אורי חודי

שיכון ובינוינדל"ן מקבוצת אריסון מוכרת כ-30% ממגרש הנמצא בבעלותה במתחם עיר ימים בנתניה בעבור כ-37 מיליון שקל. ל"כלכליסט" נודע כי החברה מוכרת את השטח לקבוצת רכישה.

עוד נודע ל"כלכליסט" כי קבוצת הרכישה במקום אורגנה על ידי קרובי משפחה של יצחק תשובה, וכי הקבוצה התארגנה תוך 3.5 חודשים. קבוצת הרכישה נמצאת כעת בשלב הגשת התוכניות להיתרים וככל הנראה תצא לבנייה תוך מספר חודשים.  

מיקום המגרש הוא בצפון שכונת עיר ימים בסמיכות לשכונת האירוסים, ובמקום ייבנו 68 דירות שיכללו דירות 5 חדרים, דופלקסים ופנטהאוזים. את הפרויקט תכנן האדריכל אילן פיבקו, עו"ד הקבוצה הוא עו"ד אמיר חן ואת הקבוצה מלווה בנק דיסקונט למשכנתאות.  

החברה דיווחה היום כי: "בגין העסקה, אם תושלם, צפויה החברה לרשום בדוחותיה הכספיים השנתיים המאוחדים לשנת 2009 רווח (לפני מס) בסך של כ-30 מיליון שקל".

נכון להיום, אכלסה החברה שני בניינים במתחם, בניין נוסף נמצא בשלבי אכלוס,ושני בניינים נוספים נמצאים בבנייה. במקביל בונה החברה, בשותפות עם חברת אזוריםשל שעיה בוימלגרין, קניון בשכונה העתיד להשתרע על פני שטח של 58 דונם ולכלול 70 אלף מ"ר שטח בנוי.

בשכונה כולה מתוכננים להיבנות בסופו של דבר כ-4,640 יחידות דיור בסך הכל, כ-3,150 חדרי מלונאות והקניון.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
זוג חכם שקנה בזול דרך קבוצה
. חסכנו הרבה כסף דרך קבוצת רכישה ולא דרך קבלנים מחירי דירות עולים ללא הגיון בגלל הקבלנים המנצלים את מצוקת הדיור ומעלים את מחירי הדירות למחירים לא הגיוניים.חיפשנו דירות 5 חדרים חדשות בבת ים מחירים כמו תל אביב .רכשנו דרך קבוצת רכישה 5 חדרים מול הים שהיא תעלה פחות מ 4 חדרים דרך קבלנים שדרשומחירים מופקעים.אשמח לתת פרטים במייל shoro11@walla.com בהצלחה לכולם.......
זוג  |  07.12.09
8.
ל 7 הציני ויתר ההזויים שקונים נדל"ן כאן
המחירים של נדל"ן במרכז בשנים האחרונות התנתקו לחלוטין מהציבור הממוצע שחי ועובד כאן - זה שממצוע השכר שלו נע סביב 10 אלף ש"ח במקרה הטוב (הייתי נדיב כי הממוצע הסטטיסטי הוא 8000 ש"ח). איך הנס הכלכלי שבו מחיר דירה סטנדרטית במרכז הארץ מתומחר בין 1.3 מיליון ל 2 מיליון (!!) ש"ח ממשיך להתקיים? לא ברור אלא אם ישנם מספיק "עשירים" ישראלים שיכולים להמציא 400 אלף עד 650 אלף ש"ח במזומן ובנוסף לקחת על עצמם התחייבות בדמות משכנתא של 800 אלף עד 1.2 מיליון ויותר...הזוי. מקרב האנשים שאני מכיר ועובד איני מוצא אחד אפילו שהוא ו/או משפחתו רכשו נכס במרכז בשנתיים האחרונות. נראה אם כן ששוק הנדל"ן במרכז נסמך בעיקר על משקיעים ועל אנשים שחיים מהאוברדרפט - דבר שנותן להם אשליית "הכנסה" של פי שניים ויותר ממה שהם באמת משתכרים. בקיצור, ישראל בבועת אשראי שאינה שונה במהותה מזו שהייתה בארצות הברית או דובאי. בועה היא בועה והיא תתפוצץ כי אין שום צידוק כלכלי למחיר דירה סטנדרטית ממוצעת שמתומחרת ברמה של כ 30 שנות שכירות של דירה ממוצעת במרכז. איני יכול לנחש בכמה אחוזים המחירים יפלו אך אין ספק שעל פי רמת ההכנסה הממוצעת של האדם הממוצע כאן מדובר בירידה גדולה - ודאי 30 - 50 אחוז. בקיצור, הייתי נמנע כיום מלגעת בנדל"ן כאן. "משוגעים" - רדו מהגג!!
אבנר  |  02.12.09
לכל התגובות