אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: גם המתחרים באו לברך צילום : עמית שעל

דיבידנדים: גם המתחרים באו לברך

עיני הזהיר את שטייניץ, ורמוס הודה למברכים, רביד קיבלה חיבוקים וענת לוין הסבירה. ההתרחשויות בין הנאומים בוועידת "כלכליסט" ומגדל

02.12.2009, 08:26 | רון גרנות

עיני יועץ

יו"ר ההסתדרות עופר עיני בחר לפתוח את נאומו במסר לשר האוצר יובל שטייניץ, שישב מולו: "אם היית שואל אותי הייתי מציע לך לא להגיע - בדרך כלל שר האוצר לא שורד שני כנסים רצופים של 'כלכליסט'".

פוגל מקדים

היו"ר אהרון פוגל, המנכ"ל יונל כהן והמשנה למנכ"ל רונן טוב, ראשי חברת הביטוח מגדל, היו הראשונים להתייצב אתמול באולם הכנסים אבניו באיירפורט סיטי, לועידה המרכזית לחיסכון פנסיוני של "כלכליסט" ומגדל. אליהם הצטרפו יו"ר מגדל שוקי הון ויקטור מדינה, מנכ"ל מגדל שוקי הון רונן טורם והמשנה אורי שמואלי והפרזנטור החסון של מגדל, אריק זאבי.

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: הוועידה המרכזית לחיסכון פנסיוני (8 תמונות)

ורמוס מודה

מנכ"ל פסגות רועי ורמוס שבא עם היו"ר אריק שטיינברג, הודה למי שבירך אותו על הולדת בנו יהלי.

רביד משלימה קאמבק

גבי רביד, קודמתו של רועי ורמוס בתפקיד ובקרוב מתחרה שלו כיו"ר דש, באה לכנס עם דני זילביגר, שהיה סגנה בפסגות. היא זכתה לנשיקות מכל עבר לרגל שובה לשוק ההון.

שטייניץ מתחבב

יובל שטייניץ הקדים, וניצל את הדקות הפנויות למינגלינג עם הנוכחים באולם קבלת הפנים. הוא פגש כמה מוותיקי האוצר ובהם המנכ"ל לשעבר ירום אריאב, וגם את המפקח על הבנקים לשעבר יואב להמן, וכן את לינדה בן שושן, עו"ד יוסי גרוס, מנכ"ל אקסלנס נשואה דוד ברוך, מנכ"ל מזרחי טפחות אלי יונס ויו"ר בנק לאומי איתן רף. צהריים הוא סעד בחברתו של אהרון פוגל.

ענת לוין מנמקת

אחרי שסירבה בנימוס להתמנות למחליפתו של ידין ענתבי בתפקיד הממונה על שוק ההון הביטוח והחיסכון, פגשה אתמול ענת לוין בכנס את ראש הממשלה בנימין נתניהו, האיש שלו אמרה לא. לוין סיפרה שסירבה לקבל את התפקיד מסיבות אישיות, חרף הפצרות נתניהו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות