אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן טמפלטון החליטה לחבור למאמצי ההשתלטות של סאן ההודית על תרו צילום: בלומברג

קרן טמפלטון החליטה לחבור למאמצי ההשתלטות של סאן ההודית על תרו

טמפלטון, המחזיקה ב-10% מתרו, החליטה לפרוש מתביעת הערעור של תרו בבית המשפט העליון כנגד חברת סאן

02.12.2009, 16:44 | שניר הנדלר

קרן טמפלטון, המחזיקה ב-10% מתרו, החליטה לפרוש מתביעת הערעור של תרו בבית המשפט העליון כנגד חברת סאן. זאת, לאחר שהקרן התנגדה למכירתה של תרו לידי סאן ההודית. הקרן בניהולו של מארק מוביוס החליטה אמש לתמוך במהלך ההשתלטות של סאן ונטילת השליטה מידי משפחת לויט.

"החלטנו שחשוב מאוד להאיץ את ההשתלטות של סאן על תרו", אמר מוביוס בראיון לבלומברג. מוביוס הסביר את המהלך כתגובה להחלטת ההנהלה לקיים אסיפת משקיעים בעקבות החלטתם של הדירקטורים שלא לקבל אחריות על דוחות החברה. החלטה זו מהווה לדעתו תמרור אזהרה ולכן הוא החליט לחבור לסאן במאמציה.

עוד הוסיף מוביוס כי הקרן בניהולו תמשיך להחזיק במניותיה של תרו ומציין את הפוטנציאל הגדול של החברה. "הדוחות הכספיים נראים טוב מאוד ומציירים תמונה ורודה מאוד של החברה, אך דוחות אלה אינם מבוקרים". כך מסר מוביוס ל-CNBC.

יו"ר קרן טמפלטון מתייחס להערכות שפרסמה היום (יום ד') תרו לגבי תוצאותיה הכספיות. מתוך ההערכות עולה כי החברה צופה גידול של 4% במכירות בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד לסכום של 93.9 מיליון דולר. הרווח הנקי צנח בשיעור של 22% לעומת התקופה שהסתיימה ב-30 לספטמבר 2008 והסתכם ב-9.7 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות