אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינוביד ואמובי הן שתי הישראליות הנבחרות של דאבוס צילום: עמית שעל

אינוביד ואמובי הן שתי הישראליות הנבחרות של דאבוס

אינוביד מפתחת תוכנה המשלבת פרסומות אינטרקטיביות בשידורי וידאו באינטרנט ובטלוויזיה. אמובי משלבת פרסומות בתכנים סלולריים

03.12.2009, 15:37 | אסף גלעד
חברות הסטארט-אפ הישראליות אינוביד ואמובי הן שתי החברות הישראליות ברשימת חברות הטכנולוגיה החלוציות של 2010 של הפורום הכלכלי בדאבוס. בין 26 החברות שנבחרו השנה גם טוויטר ופלייפיש.

26 החברות נבחרו מתוך 300 מועמדים, ונבחרו על ידי 58 מומחי טכנולוגיה עולמיים. מתוך החברות, 18 הן אמריקאיות ואילו מקורן של השאר מברזיל, גרמניה, הודו, לוקסמבורג, בריטניה וישראל.

הפורום הכלכלי בדאבוס בוחר מדי שנה חברות טכנולוגיה חדשניות שפיתחו טכנולוגיה שתהיה לה השפעה מרחיקת לכת על החברה והכלכלה. החברות שנבחרו מציגות מגוון של טכנולוגיות החל ממחשוב ענן, דרך קוד פתוח, רשתות חברתיות, פיננסים, תקשורת, גנטיקה, שתלים רפואיים, טיפול בשפכים ועד הנעה ירוקה.

אינוביד, שייסדו יוצאי הגראז' גיקס טל חלוזין וצביקה נטר, מפתחת תוכנה המשלבת פרסומות אינטרקטיביות בשידורי וידאו באינטרנט ובטלוויזיה. אמובי משלבת פרסומות בתכנים סלולריים. בשנה שעברה נבחרו בועידת דאבוס 2 חברות ישראליות מתוך 34 ברשימה, ברייטסורס אנרג'י וריסייקלבנק. עם זאת שתיהן מחזיקות את מרבית פעילותן בארה"ב.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
עצוב
כל הכשרון הישראלי + כל החדשנות + כל ה"טכנולוגיה החלוצית" => לעזור לעולם למכור יותר פרסומות. אני מבין שאנחנו חיים בקפיטליזם וששוק הפרסום הוא מכרה זהב. אבל בכל זאת, אולי נתגאה בחברות שאנחנו מייסדים לא בגלל הכסף הגדול אלא באמת בכלל השינוי שהן הביאו לעולם. אם עכשיו גם כשאני משחק משחקים אני לא אוכל לברוח מפרסומאים שרק מנסים להפחיד אותי ולשכנע אותי לקנות דברים שאני לא צריך, לפחות אני יודע את מי להאשים... ושימו לב את מי הם ניצחו: "החברות שנבחרו מציגות מגוון של טכנולוגיות החל ממחשוב ענן, דרך קוד פתוח, רשתות חברתיות, פיננסים, תקשורת, גנטיקה, שתלים רפואיים, טיפול בשפכים ועד הנעה ירוקה" עצוב לי שזה מה שיש לנו לתרום לעולם מבחינה טכנולוגית...
אלעד , תל אביב  |  03.12.09