אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דאבוש: "הרגולציה בשוק התקשורת פשטה את הרגל" צילום: שאול גולן

דאבוש: "הרגולציה בשוק התקשורת פשטה את הרגל"

יו"ר הרשות השנייה אמרה עוד כי "אין שום כוח בעולם שיסגור ערוץ טלוויזיה במדינת ישראל. ערוץ 10 צריך להמשיך לפעול"

11.12.2009, 12:55 | מיכל תוסייה כהן
נורית דאבוש, יו"ר הרשות השנייה, ערכה היום בפסטיבל ראש פינה ראיון פרידה. דאבוש לא נפרדה מתפקידה בלי ביקורת וטענה כי "הרגולציה של היום בשוק התקשורת אינה רלוונטית. אי אפשר לדבר על אכיפה בלי לתת לנו את הכלים".  

דאבוש פנתה בראיון הפרידה שלה לשר התקשורת וטענה כי "היום זה לוקח יותר מדי זמן לקנוס זכייניות על הפרה. שימועים שלא נגמרים. אם המחוקק רוצה ליצור רגולציה אפקטיבית שלא יגלגל עיניים לשמיים. הכי קל זה לתקוף את הרגולטור, אבל אם ניתן יהיה לקנוס, ההפרות יהיו הסיפור של אתמול. לכן לפי דעתי הרגולציה במתכונת הנוכחית פשטה את הרגל".

כמו כן הוסיפה דאבוש בהקשר לערוץ 10 כי "אין שום כוח בעולם שיסגור ערוץ טלוויזיה במדינת ישראל. ערוץ 10 צריך להמשיך לפעול. לצאת למכרז עכשיו זה מאוד בעייתי. צריך להגיע לשלב הרישיונות. זה יאפשר לזכייניות אופק כלכלי ויאפשר להן לקבוע תמהיל מדויק של סוגה עילית, ביחד עם קוד אתי להתנהלותן".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
לכל המלעיזים - מטעם מי אתם כותבים? הרי גם אתם נהנים מטלוויזיה של דאבוש
נורית דאבוש נלחמה בשביל טלוויזיה טובה יותר לכולנו, כן כן, גם אלו שפותחים פה את הפה, גיבורים של ממש, בסוף היום נהנים נטלוויזיה נורמאלית יותר ומרגולטור שלא מתפשר. הזמן יגיד את שלו וכולם עוד יתגעגעו למועצה שנלחמת שמאחוריה חוק רשות שניה בלתי אפשרי ואווירת עליהום. דאבוש בסך הכל שירתה את הציבור נאמנה וצריך לומר לה תודה.
דותן , תל אביב  |  14.12.09
12.
מעניין מה יהיה ואיפה התפקיד הבא שלה - ביזיונרית
מילים כמו חול ואין מה לאכול - זו תמצית תיפקודה של מי שלא היתה הרגולטורית ברוך שפטרנו ממנה בישראל המגלגלת את האחריות לפתחם של אחרים זה הם זו לא אני - כמו רוב פקידוני הממשלה 99% מהם ערוץ 10 חייב להסגר ולהחשיך מסך בשעה טובה ויפה שעה אחת קודם - ביי ביי הביתה לא צריך לחשוב איך להזרים להם כספים שהבעלים ודאג על המדינה לדאוג להזרים כספים למפעלים בפריפריה בצפון ובדרום ולאכוף חזק מאוד ללא משוא פנים את חוקי הזיהום למיניהם ולא להפיל את הגרעונות על האזרח עם חוקי אינקויזיציה הזויים - אגרת גודש ועוד רעות חולות של יזמי חוקים הזויים וחולים במקום לדאוג לאזרחים הם דואגים לבעלי הממון כי מחר הם יצטרכו עבודה חדשה מה שבטוח שיהיה מקום חליפי
hawk , מרכז  |  11.12.09
לכל התגובות