אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מופעי חנוכה: הגרסה הרוסית

מופעי חנוכה: הגרסה הרוסית

חופש חנוכה הוא הזדמנות לפקוד את מיטב המופעים שנוחתים אצלנו בחודש הקרוב. בלי שלג ודובים, אבל עם עצי אשוח ומתנות מסנטה. לא רק לקהל הרוסי

13.12.2009, 11:53 | אולגה ויניאר

שנה אזרחית חדשה בפתח, והמגזר הרוסי מייבא לארץ מגוון רחב של מופעי חג לכל המשפחה. הצגות, קרקסים ומופעי בלט - כל אלה ייערכו בשבועות הקרובים על בימות ישראל. היצע המופעים השנה צנוע מעט לעומת שנים קודמות, אך עדיין מרתק ומספק הזדמנות ליהנות ממופעי תרבות בלי להרחיק עד רוסיה.

הנגנים מברמן. "ציפור כחולה", תיאטרון מוזיקלי לילדים ממוסקבה, מביא השנה עיבוד מיוחד ברוח החג לאגדה של האחים גרים. המפיקים מבטיחים שילוב מיוחד של מחזמר, קרקס ומופע קסמים והזדמנות לכל הילדים להשתלב בעלילה. במקום יוצב עץ אשוח, וסנטה קלאוס יסתובב בין האורחים ויחלק מתנות. פרטים: 20 בדצמבר עד 3 בינואר, ברחבי הארץ. משך המופע: שעה וחצי.

קרקס ניקולין. גם כלבים וחתולים משתתפים קרקס ניקולין. גם כלבים וחתולים משתתפים קרקס ניקולין. גם כלבים וחתולים משתתפים

קרקס ניקולין. קרקסו הנחשב של יורי ניקולין שוב מגיע ממוסקבה לסדרה של הופעות בישראל. ליצנים, אקרובטים, מתעמלים ולוליינים יופיעו לצד כלבים וחתולים מאולפים, שהחליפו את הדובים והאריות המסורתיים. פרטים: 29–17 בדצמבר, ברחבי הארץ. מחיר כרטיס: 149–100 שקל. משך המופע: שעה ו־45 דקות.

דקת התהילה. מופע המבוסס על תוכנית טלוויזיה פופולרית ברוסיה לאיתור כישרונות. בהופעה ישתתפו קרקס הילדים "גרציה", שזכה במקום הראשון בתוכנית, נערת הגומי יוליה איסטומינה ועוד. פרטים: מ־19 בדצמבר עד 10 בינואר, ברחבי הארץ. מחיר כרטיס: 89–129 שקל. משך המופע: שעה וחצי.

  

מפצח האגוזים. תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה מביא לישראל את הביצוע שלו לבלט של המלחין צ'ייקובסקי והכוריאוגרף מריוס פטיפה. פרטים: 14–3 בינואר, ברחבי הארץ. מחיר: 129–169 שקל. משך המופע: שעתיים.

הכוכב הקסום. מופע בלט מבית היוצר של הכוריאוגרפית אלה דוחובה המיועד לילדים ומבוגרים. המארגנים מבטיחים תפאורה מרהיבה וסיפור מרתק, בביצוע אחת מלהקות הבלט הטובות ברוסיה. פרטים: 27–10 בדצמבר, ברחבי הארץ. מחיר: 149–189 שקל. משך המופע: שעה ו־50 דקות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות