אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
12 חברות בדרך למחיקה מהבורסה בתל אביב צילום: shutterstock

12 חברות בדרך למחיקה מהבורסה בתל אביב

על פי תקנון הבורסה, נייר ערך יימחק מהרישום למסחר אם חלפו שנתיים מהמועד בו חדל להיסחר במסגרת הרשימה הראשית ועבר להיסחר ברשימת השימור

14.12.2009, 12:14 | הדר רז

הבורסה לניירות ערך הודיעה היום (ב') כי יום המסחר האחרון בני"ע של אדומים, אדלר, אלגו, וולקן, וורלד קפיטל, חסין אש, יונידרס, מודיעין יהש, מודיעין אפ 5, מקסימה 1, מקסימה 5, סלע גרופ, תדביק ותיא תקשורת יהיה ב-27 בינואר 2010 ויומיים לאחר מכן הם יימחקו מהמסחר בבורסה. הבורסה ציינה בהודעתה כי חלק מן החברות הודיעו על מהלכים, שהשלמתם עשויה להביא לעמידתן בתנאים הנדרשים לחידוש המסחר.

בהתאם לתקנון הבורסה, נייר ערך יימחק מהרישום למסחר אם חלפו שנתיים מהמועד בו חדל להיסחר במסגרת הרשימה הראשית ועבר להיסחר ברשימת השימור. המסחר בניירות הערך הנכללים ברשימת השימור נערך במתכונת מצומצמת וכולל שני שלבי מסחר בלבד.

אם חלפה שנה מהמועד בו נסחר נייר ערך ברשימת השימור, רשאי דירקטוריון הבורסה למחוק את נייר הערך מהרישום למסחר. לבקשת החברה, המחיקה יכולה להידחות וניירות הערך שלה יכולים להמשיך להיכלל ברשימת השימור במשך שנה נוספת, לתקופה מקסימלית של שנתיים. לאחר שנתיים, אם לא נוצרו התנאים המאפשרים את החזרת ניירות הערך לרשימה הרגילה ולמסגרת המסחר המלאה, יימחקו ניירות הערך מן הרישום למסחר בבורסה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות