אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרסום ראשון - צחי אפלויג: "אני מקווה שדני ברק יישאר בלידר שוקי הון"

פרסום ראשון - צחי אפלויג: "אני מקווה שדני ברק יישאר בלידר שוקי הון"

נציגו של המיליארדר דן דוד מעוניין להשאיר את דני ברק בראשות לידר שוקי הון. תוצאות ההצבעה על אישור ההסכם יפורסמו מחר

15.12.2009, 15:02 | גולן חזני

"אני מקווה שדני ברק ישאר בחברה ואנחנו פועלים לשם כך, וכן כדי שלידר שוקי הון תמשיך לגדול ולצמוח במתכונתה הנוכחית". כך אמר לפני שעה קלה צחי אפלויג, נציגו של המיליארדר דן דוד, בישיבת מחזיקי האג"ח של חברת לידר השקעות שהתכנסה לאשר את עיסקת רכישת השליטה בחברה על ידי דוד במסגרת הסדר עם מחזיקי האג"ח ובנק לאומי.

אפלויג אמר כי הוא רואה בגרינסטון ובמיוחד באחזקתה העיקרית, חברת המיחזור אי.אי.אר, זרוע חשובה של החברה ופוטנציאל עיסקי גדול ולכן "נתן להן תשומת חלב מיוחדת. עם זאת, יהיו שינויים במבנה הארגוני ובעבודת המטה".

תוצאות ההצבעה יפורסמו מחר. בעלי השליטה הקודמים איציק שרם ויאיר פודים לא הגיעו לאסיפה. שרם צפוי לעזוב את תפקידיו בלידר ואילו פודים ישאר בתפקיד מרכזי.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
מיחזור וטפול בפסולת
אנשים צריכים להבין שהיום הדבר הכי חם בעולם הנאור הוא טיפול בפסולת (על כל סוגיה) לכן אני חושב שצריך לתמוך ולהתעניין יותר בטכנולוגיה שמציגה חברת EER החברה זו מביאה פתרון כמעט מושלם לטיפול בפסולת. 1: הם מקטינים את נפח הפסולת דבר שיכול להעלים את כל המטמנות וכך אפשר לחסוך המון אדמות ןלהשתמש באדמות אלו לצרכים אחרים 2. תהליך הטיפול מאוד חביב וידיד לסביבה 3. אפשר לנצל את הפסולת לייצור אנרגיה (חשמל) בשיטה יותר טובה מתחנות הפחמים של חברת השמל לכן אני חושב שעל המדינה והאנשים שעומדים בראש המשרדים הרלוונטים של הממשלה לתמוך ןלזרז תהליך זה
רפי , חיפה  |  16.12.09
לכל התגובות