אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הופסק המסחר באיזיצ'יפ: בעלי העניין הותיקים הודיעו על מכירת מניות בשווי 183 מיליון שקל צילום: ערן יופי הכהן

הופסק המסחר באיזיצ'יפ: בעלי העניין הותיקים הודיעו על מכירת מניות בשווי 183 מיליון שקל

איזיצ'יפ בניהולו של אלי פרוכטר, הודיעה הבוקר כי על מכירת כ-3.9 מיליון ממניותיה. חלקו הארי של המניות המוצעות לציבור הן בבעלות גולדמן זאקס ו-JK&B קפיטל

16.12.2009, 10:25 | שניר הנדלר

איזיצ'יפבניהולו של אלי פרוכטר, הודיעה הבוקר (ד') על מכירת כ-3.9 מיליון ממניותיה. חלקו הארי של המניות המוצעות לציבור הן בבעלות גולדמן זאקס ו-JK&B קפיטל.

חברת איזיצ'יפ, המפתחת מעבדים להעברה מהירה של מידע ונתונים ברשתות תקשורת תמכור אף היא יותר מ-712 אלף מניות אשר בבעלותה. תמורת המניות צפוייה החברה לשלשל לכיסה סכום של כ-34 מיליון שקל. כאשר לג'פריס קפיטל החתם הבלעדי של ההנפקה, שמורה האופציה לרכוש מבעלי המניות עד 15% מסך המניות המוצעות למכירה עד 30 יום ממועד ההנפקה.

איזיצ'יפ הודיעה כי מטרת גיוס הכספים היא לרכישה חוזרת של אופציות המוחזקות על ידי עובדי החברה לחברת הבת שלה, איזיצ'יפ טכונולוגיות. באם יושלם מהלך זה תחזיק החברה בניהולו של פרוכטר בבעלות מלאה בחברת הבת.

לפני שנה התבטא פרוכטר בראיון ל"כלכליסט" על האפשרות שגולדמן זאקס ו-JK&B, מבעלי העניין הוותיקים של איזיצ'יפ כיי "שתי הקרנות כנראה ימכרו את המניות בצורה מסודרת בשוק, בטח באמצעות הפצה מרוכזת של בנק השקעות. אף אחת מהן לא תנסה לעשות הצפה של המניות בשוק, כי זו כמות גדולה מאוד של מניות. הן לא ירצו לגרום לנזק באמצעות מכירה לא מסודרת"

מכירת המניות קודמת להנפקה אפשרית של מניות החברה לאחר שבחודש האחרון הגישה איזיצ'יפ בקשה לאישור תשקיף מדף לרשות לניירות ערך בארה"ב (SEC). אם תאושר הבקשה, תוכל החברה להנפיק מניות בסכום של עד 100 מיליון דולר.

חברת השבבים הישראלית סיימה את הרבעון השלישי עם הכנסות של 10.7 מיליון דולר, עלייה של 18% בהשוואה למכירות הרבעון המקביל אשתקד. בשורה התחתונה רשמה החברה רווח של 3.9 מיליון דולר או 15 סנט למניה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות