אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרס מנסה את המכונית החשמלית: מדובר במעבר מהיר מאוד מחלום למציאות צילום: קרסטן אנדרסון

פרס מנסה את המכונית החשמלית: מדובר במעבר מהיר מאוד מחלום למציאות

נשיא המדינה הגיע יחד עם השר להגנת הסביבה לוועידת האקלים בקופנהגן ונפגש עם מנכ"ל בטר פלייס שמציג בוועידה את המכונית החשמלית שפיתחה החברה עם יצרנית הרכב הצרפתית רנו, אשר צפוייה להיות משווקת בישראל בסוף שנת 2011

16.12.2009, 17:59 | שרון ביידר

נשיא המדינה, שמעון פרס, ממשיך לספק רוח גבית לפרויקט בטר פלייס. הנשיא הגיע היום יחד עם השר להגנת הסביבה, גלעד ארדן, לוועידת האקלים בקופנהגן ונפגש בתחנה הראשונה שלו בוועידה עם שי אגסי, מנכ"ל בטר פלייס שמציג בוועידה את המכונית החשמלית שפיתחה החברה עם יצרנית הרכב הצרפתית רנו. המכונית החשמלית צפויה להיות משווקת בישראל בסוף שנת 2011.

פרס אמר ש"לפני שנתיים עוד דיברנו על החזון ומדובר במעבר מהיר מאוד מחלום למציאות, אני פה כדי לחשוף את הטכנולוגיות הישראליות המסייעות להגנת הסביבה, בטר פלייס היא אחת מהן, ויש עוד רבות". הנשיא פרס ציין כי הוא התחיל את הקריירה שלו על הכביש עם אופנוע רועש והוא שמח להיות במכונית שקטה שנוח לנהוג בה.

השר להגנת הסביבה, גלעד ארדן, שיצא לנהיגת מבחן במכונית החשמלית ברחובות קופנהגן אמר ש"הגיע הזמן שהתחבורה תהפוך לתחבורה נקייה..באמצעות טכנולוגיות חדשות נוכל לחסוך חיים של אלפי בני אדם ונחסוך בפליטת גזי חממה. עלינו לשפר את תמהיל הדלקים של המדינה ולבסס אותה על אנרגיות נקיות".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
רנו מעיזה מה שאחרות מהססות
רנו מעיזה ללכת עם החזון של מכונית חשמלית יותר רחוק מחברות אחרות שמשום מה מחכות לראות מה יקרה. המיזם הזה של רנו להשיק את הפלואנס החשמלית דווקא בישראל הוא באמת משהו שלא היה כאן. הלוואי והייתי יכול להיכנס לרשימת הנהגים בכזו מכונית.
שוני , ראשון  |  28.12.09
11.
כל הכבוד לאגסי ולרנו
בטר פלייס - אחד המיזמים הכי נחמדים שיש לנו כאן. דווקא בישראל למודת הצרות והבעיות מרימים יושמה ירוקה כזו ומתעסקים במשהו שנותן לנו שיחרור מכל הבעיות הבטחוניות ושאר הצרות. נחמד להרגיש ירוקים. כל הכבוד לרנו ולאגסי. החשמלית (פלואנס?) מכונית מבטיחה .
משה , חדרה  |  21.12.09
לכל התגובות