אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
45 מיליון שקל ל-2.5 דונם בכוכב הצפון בתל אביב צילום: עמית שעל

45 מיליון שקל ל-2.5 דונם בכוכב הצפון בתל אביב

הכדורסלן לשעבר ליאור ארדיטי והיזם עופר הייבלום רכשו את המגרש ומתכוונים להקים בו בניין בן 11 קומות באמצעות קבוצת רכישה

16.12.2009, 20:18 | אורי חודי

קבוצות הרכישה ממשיכות להכות גלים באזורי הביקוש. כדורסלן מכבי תל אביב לשעבר ליאור ארדיטי ויזם הנדל"ן עופר הייבלום זכו אתמול בהתמחרות על שטח קרקע שנערכה בשכונת כוכב הצפון בתל אביב.

השניים הציעו 45 מיליון שקל על שטח של כ־2.5 דונם ברחוב מאיר יערי 22 בשכונה, וגברו על שלושה מתחרים נוספים שהציעו הצעות על אותו שטח. השניים מתכוונים לבנות במקום בניין בן 11 קומות שיכלול 40 יחידות דיור באמצעות קבוצת רכישה אותה ארגנו טרם רכישת הקרקע.

המגרש שאותו רכשו השניים היה שייך לבעלי קרקע רבים, כולל עיריית תל אביב, שמכרו את הנכס בהליך פירוק שיתוף.

 

הכונסים בעסקה היו עו"ד מוטי בניאן ועו"ד נדב מורגנשטיין. ארדיטי והייבלום סיפרו כי נכון להיום הקבוצה נמצאת בשלב התכנון ובמקום עתידות להיבנות דירות 3–4 חדרים, מיני־פנטהאוזים ופנטהאוזים. זהו הפרויקט החמישי של ארדיטי והייבלום בשכונת כוכב הצפון הממוקמת בצפון תל אביב. השניים ארגנו בשלוש השנים האחרונות ארבע קבוצות שנמצאות בשלבים שונים. את הקבוצות הנוספות הם ארגנו ברחוב לוי אשכול 15, מאיר יערי 11, מאיר יערי 16 ו־18.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
למגיב5 ממגיב 4
יסלח לי כבודו אך העובדות שציינתי נכונות כלכלית - עדיף להשקיע את הכסף בנדל"ן מניב בארה"ב או מקום הגיוני אחר ומהתמורה לחיות במרכז היטב. אגב, למקומות שציינת כהשוואה לתל אביב ולמרכז יש צידוק למחירים - הם פרופורציונאליים לשכר שם. לא כך הוא בישראל. אם דירה ממוצעת בכפר סבא עולה כיום כ 1.3 מיליון ש"ח ואילו השכר הממוצע נטו כ 7100 ש"ח הרי שמדובר במחירים ששוים לכ 15 שנות עבודה!! האם גם במקומות שציינת היחס הוא כזה - למיטב ידיעתי היחס במקומות "נורמאליים" הוא עד 7 שנות עבודה. בקיצור, המחירים בארץ כפולים ממה שמדק כלכלית.
אבנר ג.  |  21.12.09
5.
למגיב 4
אתה לא יכול להשוות את תל-אביב לטקסס שם ישנם שטחים אין-סופיים והמחירים בריצפה... את טקסס אתה יכול להשוות, במקרה הטוב, לאופקים ושדרות או מקסימום באר-שבע... את תל-אביב אתה צריך להשוות מנהטן, ברלין, מוסקווה, טוקיו ושאר הערים הגדולות (והצפופות, יש לומר...) בעולם. דרך-אגב, אם אתה מעוניין בנדל"ן בארה"ב יש מציאות היום בלאס-וגאס
יעקב , מנהטן  |  21.12.09
4.
ישראלים הזויים - לא כלכלי!
אם הפרסום מדוייק הרי שמדובר בערך קרקע של כ 1.2 עד 1.4 מיליון לדירה (!!). כלומר המחיר בסופו של עניין לדירה בת כ 110 ממ"ר יעבור בקלילות את ה 2.5 מיליון - ממש מציאה.....660 אלף דולר ארצות הברית! "משוגעי" - רדו מהגג - כולה תל אביב. במחיר הזה אני קונה לי לפחות 8 דירות של 100 ממ"ר בפלורידה או טקסס - מקבל שכר דירה ממוצע נטו אחרי מיסים של מעל 700 $ לדירה ועם 5600$ תקבול שוכר לי דירת פאר ונהנה בעודף ממנעמי החיים . חברים ואחי הישראלים - משהו רע מאוד עובר על ההיגיון הכלכלי והמסחרי שלכם. מחיר דירה כזאת כאן שקולה כנגד תשלום לאורך 20 שנה של 5.4 מיליון ש"ח (משכנתא + אובדן תשואה + הפרשי שכירות -לקחתי דירה בשכ"ד של 8000 ש"ח!!). בקיצור המחיר של קניית דירה כזאת שקול כנגד כ 56 שנות שכירות של דירת פאר בגובה של 8000 ש"ח - האם גם עכשיו זו נראית עסקה טובה לקנות דירה כזו....
אבנר ג.  |  21.12.09
לכל התגובות