אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
א.דורי תבנה המגדל של קרן פייר בר"ג בכ-80 מיליון שקל צילום: עמית שעל

א.דורי תבנה המגדל של קרן פייר בר"ג בכ-80 מיליון שקל

המגדל ייבנה בסמוך למתחם בסר ברחוב אבא הילל, יתנשא לגובה של 31 קומות ויכלול 90 יחידות דיור. העבודות יחלו בינואר וימשכו 28 חודשים

20.12.2009, 23:27 | אורי חודי
חברת הבנייה א.דורי תבנה את מגדל המגורים של קרן פייר ברמת גן. החברות חתמו על הסכם ביצוע בהיקף כספי העומד על כ-80 מיליון שקל.

לפני מספר חודשים פרסמה הקרן מכרז לביצוע העבודות עליו התמודדו מספר חברות בנייה. חברת א. דורי זכתה במכרז והשבוע, כאמור, נחתם עמה ההסכם לביצוע הפרויקט.

הפרויקט המדובר עתיד להיבנות בסמוך למתחם מגדלי בסר ברחוב אבא הלל סילבר 150 ורחוב הצלע ברמת-גן. מדובר במגדל שיתנשא לגובה של 31 קומות ויכלול 90 יחידות דיור. המגדל תוכנן על ידי משרד כנען שנהב.

למכרז, בו זכתה כאמור חברת א.דורי, ניגשו בין היתר גם החברות דניה סיבוס, ב.ס.ט ייזום ובנייה, מליבו בנייה מקבוצת אורתם סהר וחברת אחים מולר בנייה ויזמות.

עבודות הבנייה עתידות להתחיל בחודש ינואר הקרוב, והצפי לסיום הפרויקט כולו עומד על 28 חודשים. את קרן פייר ייצג עו"ד ירון גרופמן ממשרד תדמור ושות'.

יו"ר קרן פייר שלמה גרופמן אמר היום, כי "המגדל הינו אחד הפרויקטים היוקרתיים והמיוחדים בישראל כיום. המגדל מצטרף לטרנד התחדשות עירונית העובר על העיר רמת-גן בימים אלה. תהליך ההתחדשות מתרחש לאורך כל רחוב אבא הלל, החל מאזור הבורסה ועד לאזור הסמוך למוזיאון רמת-גן הצמוד לפארק הירקון בקצה השני. נכסים בכל רחוב אבא הלל הפכו להיות מבוקשים גם בשל הקרבה לתל-אביב, הקרבה לפארק, וכן בשל הנגישות הגבוהה לצירי תנועה מרכזיים ואמצעי תחבורה".

קרן פייר הוקמה על ידי זלמן שובל, שגריר ישראל בארה"ב לשעבר, יחד עם איש העסקים ויזם הנדל"ן, שלמה גרופמן, שכיהן כשני עשורים כמנכ"ל קבוצת אפריקה ישראל להשקעות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות