אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פירמת עורכי הדין גולדפרב שכרה 8,750 מ"ר במגדל EIT בת"א ב-12 מיליון שקל לשנה

פירמת עורכי הדין גולדפרב שכרה 8,750 מ"ר במגדל EIT בת"א ב-12 מיליון שקל לשנה

הפירמה שכרה שש קומות במגדל הנבנה ברחוב יגאל אלון בתל אביב. הבניין הוקם על ידי אמפא נדל"ן אלקטרה נדל"ן ואלקטרה השקעות

27.12.2009, 11:53 | אורי חודי

האם שוק המשרדים מתחיל להתאושש? עסקה בולטת בתחום מגדלי המשרדים נחתמה בתל אביב. פירמת עורכי הדין גולדפרב-לוי-ערן-מאירי- צפריר ושות', חתמה על חוזה לשכירת שש קומות, בשטח כולל של 8,750 מ"ר, במגדל EIT- Elco  International Tower Tel Aviv שנבנה היום ברחוב יגאל אלון על ידי החברות אמפא נדל"ן, אלקטרה נדל"ן ואלקטרה השקעות.

המשרדים לגביהם נחתם הסכם השכירות ממוקמים מקומה 27 ועד קומה 32 במגדל. על פי ההסכם יושכר השטח במחיר של כמיליון שקל לחודש. המחיר הכולל גם כ-180 חניות, משקף לעסקה עלות של כ-100 שקל למ"ר בגימור מלא. פירמת עורכי הדין מצטרפת למשרד הפרסום אדלר-חומסקי ששכר בבניין 4 קומות ולאחרונה שכר קומה חמישית, ולהנהלת אלקו שתשב בקומה העליונה במגדל. משרדי הפירמה שוכנים כיום במגדל אמות (לשעבר IBM) ובמגדלי עזריאלי. האכלוס הצפוי של המשרד החדש הינו מחצית 2011.

מגדל EIT- Elco International Tower - Tel Aviv , ממוקם במתחם אמפא TLV ברחוב יגאל אלון, סמוך למחלף השלום. מיזמי המגדל נמסר, כי מחירי השכירות עומדים על בין 80 ל-135 שקל למ"ר מעטפת, בהתאם לקומה. המגדל, הנמצא בבעלות שווה של קבוצת אמפא וקבוצת אלקטרה, יתנשא לגובה של 45 קומות בשטח כולל של כ-60 אלף מ"ר להשכרה. שטח כל קומה במגדל יהיה כ-1,500 מ"ר בממוצע ולרשות השוכרים בו יעמדו כ-1,100 מקומות חניה ו-14 מעליות מהירות הנחלקות לשלושה אזורים. תכנון המגדל נעשה על ידי משרד האדריכלים יסקי, מור סיוון.

לדברי זוהר לוי, מנכ"ל אמפא נדל"ן, ההסכם שנחתם בין הצדדים הוא לשש שנים, עם אופציה להארכת מועד השכירות עד כ-25 שנה. לדבריו, עד היום שווקו 12 מתוך 41 קומות המשרדים במגדל כאשר בימים אלה מתנהל משא ומתן מתקדם עם פירמות גדולות המתעתדות לעבור למגדל.

לדברי עו"ד יודי לוי, השותף המנהל של משרד גולדפרב, המעבר למגדל EIT הינו חלק מהתכנון האסטרטגי של הפירמה לרכז את כל פעילותה, הנוכחית והעתידית, במגדל אחד, תחת שני הסניפים הקיימים היום. "לאחר בחינת האופציות הרלוונטיות במגדלים השונים בתל אביב הוחלט לבחור במגדל שיהלום את תדמיתה וצרכיה של פירמת עורכי הדין מהמובילות בישראל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
צרות העין הישראלית
קם לו אדם, מקים משרד עו"ד לתפארת, בונה את שמו לאחר שנים של עמל ולחצים שאדם סביר לא היה עומד בהם. לאחר זמן מה, אותו משרד רוצה לשדרג את עצמו למקום שבו פעילותו יכולה להיות יותר אפקטיבית. כמובן, שפירוש הדבר, הגעת משקיעים מחול והגדלת נפח הפעילות של החברות הישראליות הפועלות בחול ברור אפוא שהקופה הישראלית הולכת להנות מכך, כי ככלות הכל על הפירמה להתקזז ברווחיה מול שלטונות המס בישראל. הנה כי כן, לא הבנתי עדיין מדוע יש כאן צרות עין בחלק מהתגובות.מדוע אנשים כותבים בעניינים שאינם בקיאים בהם. מה הקשר בין שכ"ד שהמשרד צריך לשלם לציבור?? למה לא לפרוח כאשר קוראים ידיעה כזו???
עו"ד לשעבר שכותב מהגולה  |  28.12.09
10.
במשרד זה למעלה מ 140 עו"ד (ללא מתמחים)
מה אתם רוצים לעזאזל? לצורך הדוגמא, המשרד סוגר עיסקת מיזוג או רכישה במאתיים מיליון דולר עבור סטרטאפ מקומי. נציגות החברה מחו"ל שמגיע לארץ לחתימה - לא יכולה לבוא לדירת שלושה חדרים בארלוזורוב. קצת כבוד. חוצמזה מצידי, שיצאו כל משרדי העו"ד והרופאים משכונות המגורים ויפנו את הנכסים להשכרת מגורים.
ויטו חלפון , תל אביב  |  28.12.09
9.
ל 8
ועדיין נשאלת השאלה, מישהו מחייב אותך או את כל הלקוחות האחרים להשתמש רק בשירותיהם??, פתאום אין מתחרים? יש תחרות פרועה תחום עריכת הדין. אף אחד לא מכריח את הלקוחות שלהם לפנות אליהם, הם לא מונופול, לא מתקיימים מתקציב המדינה. גם אם הם מוציאים הוצאות גבוהות זה עניינם אם הלקוחות שלהם שיכולים לעבור לאלפי משרדי עו"ד אחרים מסכימים לשלם להם! אתה רוצה להכנס לתיאוריות כלכליות? לא כל הגורמים במשק הם גורמי ייצור, יש תעשייה שלמה בכל העולם שקוראים לה תעשיית השירותים ויש גורם נוסף בכל משק שקוראים לו גורם הון שבלעדיו אין גורמי ייצור! תפסיקו כבר עם התגובות האלו שבאמת נראות כמו צרות עין וחמור מזה-בורות!
שי  |  28.12.09
לכל התגובות