אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מגמה מעורבת בבורסות אסיה שנסחרות במחזורים דלילים צילום: בלומברג

מגמה מעורבת בבורסות אסיה שנסחרות במחזורים דלילים

זאת על רקע חופשה של מרבית הסוחרים. באוסטרליה עלה המדד ב-1.3% ובשאר בורסות אסיה נרשמות ירידות שערים קלות

29.12.2009, 08:32 | סוכנויות הידיעות
"השוק ממתין לינואר" אומרים היום הסוחרים המועטים בבורסות אסיה על רקע מסחר דליל שמתקיים בימים שבין חד המולד לתחיחת השנה האזרחית החדשה. "עד לנתוני השכר הממוצע בארה"ב בתחילת ינואר אנו לא צפויים לראות מחזורי מסחר גדולים בשל אירועים חשובים מועטים בימים הללו" אמר אסטרטג המניות ב-SMBC.

המדד באוסטרליה עלה ב-1.3% על רקע הודעת חברה סומיטו היפנית על רכישת נתח של 20% מחברת Nufarm. מדד הניקיי היפני נחלש ב-0.2%, הקוספי הדרום קוריאני נחלש ב-0.3%, מדד ההאנג סאנג בהונג קונג משיל 0.8% מערכו והמדד המשולב בסין מחסיר 0.5% מערכו.

"הפסיכולוגיה של המסחר היא חיובית בטווח הקצר" אמר היום אחד הדילרים של IG בסידני. "אנחנו בנקודה טובה לקראת עלייה במחזורי המסחר בינואר שאם תלווה בעונת דוחות מוצלחת נראה תיקון מעלה של השווקים" הוא הוסיף.

באוסטרליה הסופה Nufarm 3.1% לערכה לאחר ההשקעה של סומיטו, עוד בלטו מניות הבנקים בראשות Commonwealth Bank שעלה ב-1.6% ובמגזר הכרייה עלתה BHP ביליטון ב-1.2% וריו טינטו הוסיפה 1.1%.

בהונג קונג מובילות את המסחר מניות הנדל"ן המסחרי לאחר שנפלו בשבוע שעבר בשל נתוני מאקרו חלשים. ביפן מתחזקות אגרות החוב ל-10 שנים לרמה של 1.305%.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות