אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עו"ד כספי: "וינרוט לא עשוי מפלדה - אלא מטיטניום" צילום: אוראל כהן

עו"ד כספי: "וינרוט לא עשוי מפלדה - אלא מטיטניום"

עוד" אלי זהר: "הגשת כתב האישום היא בבחינת 'נפל דבר בישראל ולא דבר טוב'"

03.01.2010, 07:36 | איתי הר אור

"הופתעתי כמו חברים רבים אחרים שרשויות התביעה מצאו לראוי להגיש כתב אישום בעבירת שוחד נגד עורך דין, שעילתו המרכזית היא שיעור השכר ששולם לו על ידי עובד הציבור", אומר עו"ד רם כספי, "יש לי יסוד סביר להניח שהוא יזוכה בדינו. בהיכרותי אותו אני יודע שהוא אינו עשוי מפלדה, אלא מטיטניום, המתכת הכי חזקה בעולם, והוא יעמוד גם במבחן זה". לדברי עו"ד יהושע רזניק, "הגשת כתב האישום הפתיעה אותי, בעיקר משום שוינרוט הוא מנוסה מאין כמוהו. הרי מי כמוהו יודע להבחין ולהיזהר היטב בכל מהלכיו. אני מקווה שבבירור משפטי הוא יזוכה זיכוי מלא".

"צר לי על כולנו כי הוא מהבכירים שבינינו ומהמוכשרים שבינינו", אומר עו"ד אלי זהר. "כך או אחרת, זה משליך על כולנו. אני מקווה מאוד שהוא יעבור את זה בשלום. הגשת כתב האישום היא בבחינת 'נפל דבר בישראל ולא דבר טוב'".

לדברי עו"ד גיורא אדרת, "בפן המקצועי אין מחלוקת שיעקב הוא ראש וראשון לעורכי הדין בתחום, איש ידען בצורה בלתי רגילה, משכיל בצורה בלתי רגילה. בפן האישי, הוא עורך דין ותיק, קולגיאלי, ישר, ולכן אני אישית קיבלתי את ההחלטה בזעזוע עמוק. אני לא מעלה על דעתי שהוא היה עושה איזשהו מעשה עם כוונה פלילית בעבירת שוחד".

עו"ד ציון אמיר אמר: "ברמה האישית אני מאוד אוהב את יעקב. הוא אדם מדהים ויוצא דופן. בספרייה שלו תמצא ספרים בפיזיקה ומתמטיקה ועד ספרי גמרא, רמב"ם ורחל. האיש הזה כל כך מיוחד. אני מאוד מקווה שהוא ייצא מזה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
ווינרוט, כספי, נאמן ושות' - מי שלא הורשע בפלילים לא יודע מה זה קשרי הון-שלטון (דיין על אסי)
זה המשרד ששולט על כל קשרי ההון-שלטון במדינה ! אלה החונטה השניה בגודלה אחרי בית המשפט העליון. חכו חכו, גאיידמק וצ'רנוי עוד יוזמנו לתת לו עדות אופי !!!!!!!!!!!!!!!! ארץ אוכלת יושביה..
דניאל , מרכז  |  04.01.10
13.
הפרקליטות מנסה להכניס נורמות חדשות לשוק עריכת הדין?
לא ברור לי על מה התיק הזה עומד. בהנחה שאין איזו הפתעה שלא נחשפה בינתיים לאיזה אקט דרמטי שני, הרי שעובדי מדינה הם לא בדיוק מומחים לדרך שבה אנשים קובעים שכר טירחה ולנסות ולכפות על שוק שלם שמתנהל בדרך מסויימת נורמות חדשות, זה יכול אולי להיות נושא לתקנות חדשות, אבל לא לתיק פלילי. גם אני לא אוהב את הנורמות הפושות בפרקליטות וביחוד את היד רוחצת יד שלהם בכל דרך הקידום וקבלת האנשים לעבודה, ואני לא כופה את דעותי עליהם, אז מדוע הם מתערבים בדרך שבה אנחנו מתנהלים?
מה להם ולשכר טירחה  |  04.01.10
10.
החכמים הגדולים כמוני הם אלה שבסופו של דבר מוציאים חכמים לא כל כך גדולים כמוך מצרות
לשים לאדם טיקט של גנב כי הוא מצליח במה שהוא עושה זה כמו שתגיד לרוג'ר פדרר לא לשחק טניס כי הכדור שלו פוגע מידי פעם בבולבוי. וינרוט בטוח לא צדיק, אבל המגיב הזה לפחות יודע מידיעה אישית שהוא גם לא גנב. אולי אם חכמים לא כלכך גדולים כמו מגיב 8לא היו פותחים עין על כל עו"ד מצליח ובמקום לבזבז את זמנם בללכך פנכה ולחזר לרכילויות על העשיר המושחת שנותנות להם תירוץ להרגיש טוב עם החוסר הצלחה שלהם, כי הרי "אם לא הצלחתי בחיים כנראה שזה בגלל שאני לא מושחת", הם לא היו נשארים מאזור העניים...
תומר , הרצליה  |  03.01.10
לכל התגובות