אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: אפטר סילבסטר אצל יורם גלובוס

דיבידנדים: אפטר סילבסטר אצל יורם גלובוס

וגם: מסיבת הסילבסטר בביתם של ליזיקה ועמי שגיא ומעגל הנשים בסביון חוגג את השנה האזרחית החדשה

03.01.2010, 08:59 | רון גרנות

אזרחות בראש טוב, שבת, קיסריה

שבת בצהריים. תושבי שכונה 4 הפסטורלית בקיסריה נהנים משלל מאבטחי השב"כ שפוזרו לאורך רחוב התפוז, לקראת בואו של ראש הממשלה בנימין נתניהו למסיבה לרגל השנה האזרחית והעשור החדש שערכו לאה ויורם גלובוס בביתם. בני הזוג נתניהו, שעשו פרסה ברגע שראו את הצלמים שהמתינו בכניסה לרחוב, חזרו אחרי השעה 17:00 היישר לשיאה של המסיבה, שבה ניגן יעקב פרי על החצוצרה, וננסי ברנדס ומוטי גלעדי שרו עם בת הזוג של יואב איגרא, ציפי זרנקין. מי שלא חיכה לנתניהו היה יו"ר רשות ניירות ערך לשעבר ואחד המועמדים המובילים לתפקיד יו"ר בנק לאומי, משה טרי, שעזב את המקום לפני בואו של ראש הממשלה. חברים נוספים מהעולם העסקי שבאו עם בני ובנות זוגם: עמוס שפירא, משה ממרוד, ג.יפית, דב תדמור, גבי לסט, רני רהב, יגאל גלאי, דרורית ורטהיים ובני קרייתי, אפרים קונדה, ג'קי אשכנזי, אמנון דיק, אביגדור קלנר ודני נווה.

 

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: סילבסטר אצל יורם גלובוס (6 תמונות)

 

בממלכת שגיא

מסיבת סילבסטר בביתם של ליזיקה ועמי שגיא, יום חמישי, רחוב פנקס, תל אביב

דיירי מגדל C באקירוב כבר רגילים לגינונים ממלכתיים. אחרי הכל, הדייר חובב היוקרה אהוד ברק מתגורר שם. אבל בחמישי החליט אחד הדיירים בקומה העליונה, עמי שגיא, לקחת את הממלכתיות צעד אחד קדימה. שטיח אדום נפרס מפתח הכניסה לבניין ועד לכביש, במסגרת קבלת הפנים לבאי מסיבת הסילבסטר שנחגגה בביתם הרחב. זמרות אופרה היו בכל פינה, קייטרינג של מגי ותולי האכיל את האורחים, ורק הנוכחים התקשו לגלות סבלנות ומיהרו אחרי ביקור קצר לעזוב את המקום. למרות הכל, המארחים סיכמו את האירוע (שהסתיים בשלוש לפנות בוקר) בהצלחה, והכי חשוב - עם כ־180 אלף שקל בקופה, תרומה לאופרה הישראלית, בזכות כמה אורחים אמיצים ששילמו 4,000 שקל כדי להיכנס לאירוע. בין הנוכחים: דוד ליבאי ועדה טיבר, השכנים משה ובת שבע בובליל, צבי חפץ, משה ופנינה אדרי, גדעון וחנה המבורגר, זכי וויויאן רכיב, מוריס קהאן, חנה פרי זן והבן טדי שגיא.

 

מועדון הסיגר

מעגל נשים סביון חוגג סילבסטר, יום חמישי, אולם הספורט, סביון

אולם הספורט ביישוב סביון הוסב לערב אחד למועדון לילה אפוף עשן סיגרים, במסיבת סילבסטר מדושנת באנשי עסקים שבאו לחגוג ועל הדרך תרמו כל אחד 400 שקל עבור ילדים בסיכון. שלמה ועתליה שמלצר אירחו, אבי קנת, מנכ"ל אינפיניטי, נתן חסות, ומנכ"ל קבוצת פוקס הראל ויזל היה אטרקציית הערב אחרי שהשיל מגופו עשרות קילוגרמים ולכן זכה למטר מחמאות מצד הנוכחים. בנוהל הקבוע זרמו השמפניות, ואת המשבצת של הנשיקה המצולמת תפס הפרסומאי גיא ברעם עם רעייתו מיכל. בסוף הערב היה מי שידע לסכם את המסיבה כהצלחה - עם סכום מכובד של יותר מ־140 אלף שקל שנאספו כתרומות. בין האורחים: בתם של השמלצרים עופרה רייף ובן זוגה ישראל, עמית ויעל ברגר, אריק קרסו ובת זוגו פרידי, יורם ושלוה הסל, דני טוקטלי ויאיר לפיד.

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: מעגל נשים בסביון (2 תמונות)

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות