אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי הטאבו לא יקבלו מחר קהל לאות הזדהות עם עובדי רשות המים צילום: שאול גולן

עובדי הטאבו לא יקבלו מחר קהל לאות הזדהות עם עובדי רשות המים

זאת בהמשך למחאה בה החלו בשבוע שעבר עובדי המדינה, במסגרתה נעשו שיבושים בעבודות המכס ומס הכנסה; מחר יימשכו גם עיצומי עובדי שירות התעסוקה ולא תתבצע קבלת קהל

03.01.2010, 17:17 | מיקי פלד

עובדי לשכת רישום מקרקעין (טאבו) לא יקבלו מחר (ב') קהל ולא יענו לטלפונים. זאת, כחלק מצעדי הזדהות של עובדי המדינה עם עובדי רשות המים, השובתים למעלה מחודש.

בנוסף, עובדי שירות התעסוקה ימשיכו מחר בעיצומים ולא יקבלו קהל, זה היום החמישי. העובדים עושים זאת במחאה על כך שוועדת העבודה של הכנסת אישרה את הארכת התוקף החוקי של תוכנית אורות לתעסוקה (תוכנית ויסקונסין), בעוד שלעובדים אין הסכם קיבוצי שיבטיח את זכויותיהם לאחר הפריסה הארצית של התוכנית.

צעדי המחאה של עובדי הטאבו מהווים המשך למחאה שהתחילה בשבוע שעבר עם עובדי המכס והמע"מ שלא איפשרו מעבר סחורות מירדן לישראל למשך 4 שעות מגשר אלנבי. ביום חמישי נקטו בצעד דומה בגשר הירדן. היום נכנסו למעגל גם עובדי מס הכנסה שבמשך 4 שעות לא קיבלו קהל ולא ענו לטלפונים.

יו"ר הסתדרות עובדי המדינה, אריאל יעקובי, אמר כי "עובדי רשות המים שובתים במשך חודש שלם ובאוצר ונציבות שירות המדינה מתעלמים מהם. הסתדרות עובדי המדינה לא יכולה לעמוד מנגד והחליטה עם הוועדים ושירות המדינה לעשות צעדי הזדהות כדי להניע את משרד האוצר לדבר עם העובדים". יעקובי הזהיר כי "אם תימשך ההתעלמות מעובדי רשות המים לא תהיה לנו ברירה אלא להחריף את צעדי ההזדהות ואני מקווה שלא נגיע לכך".

220 העובדים ברשות המים יצאו לשביתה לפני כחודש, לאחר שרשות המים החלה לערוך שינויים מבניים ללא תיאום עם העובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות