אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חלפים של כלי רכב שחולטו לטובת המדינה מוצעים למכירה במכרז צילום: בלומברג

חלפים של כלי רכב שחולטו לטובת המדינה מוצעים למכירה במכרז

האפוטרופוס הכללי פועל למכירתם של שלדות וחלקי מכוניות שנתפסו בתחנת סמים שפעלה בכסות של מכולת ומוסך בלוד. הכסף שייגבה יחולק לגופים ומוסדות בהתאם לחוק

04.01.2010, 11:30 | איתי הר אור

האפוטרופוס הכללי פועל בימים אלו למכירתו של מקבץ גדול של חלפים, כלי רכב לפירוק, שלדות וחלקי רכב שונים שחולטו לטובת המדינה במסגרת גזרי דין שניתנו כנגד מורשעים שהוכרזו כסוחרי סמים. המכירה תתבצע באמצעות מכרז למכירת החלפים. מדובר בחלקים כגון מנועים, דלתות, בלמים, צמיגים.  

הנאשמים, בני משפחת אבו-לבן, הפעילו תחנת סמים באזור התעשייה הצפוני בלוד, בכסות של מכולת, קיוסק ומוסך שניהלו במקום. האב, מורה המקבל פנסיה ממשרד החינוך והבעלים של העסקים, אפשר לבניו למכור משטחו ומעסקיו סמים, ואף האם סייעה לבני משפחתה בכך שהסתירה על גופה את כספי מכירת הסמים וערבבה אותם בכספי העסקים שניהלה.

כל הנאשמים הורשעו בנובמבר האחרון בבית המשפט המחוזי פתח-תקווה, על-ידי השופט כספי, שגזר עליהם עונשי מאסר שונים. כמו כן, הוכרזו כל הנאשמים כסוחרי סמים וחולטה כל תכולת עסק חלקי החילוף שבבעלותם אשר נמכרת בימים אלו בדרך של מכרז.

האפוטרופוס הכללי יפקיד את כספי התמורה מהמכירה בקרן החילוט המנוהלת על ידיו. כספים אלו יחולקו לגופים ומוסדות שונים בהתאם למטרות הקבועות בחוק, ובהתאם להחלטת מועצת החילוט. לפי החוק משמשים כספי קרן החילוט לצורך ביצוע תפקידי הרשות הלאומית למלחמה בסמים, ביצוע תפקידי המשטרה לפי פקודת הסמים ועוד.

החלפים מוצעים למכירה לציבור הרחב, במסגרת מכרז שנערך באמצעות חברת 'ממן מכרזים' מקבוצת "לוגיסטיקר בע"מ" מרח' יוחנן הורקנוס 1. את החלפים ניתן לראות במקום ופרטי המכרז מופיעים באתר האינטרנט www.logisticare.co.il

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות