אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת חג'ג' תרכוש מאלקטרה נדל"ן 7 קומות במגדל בתל אביב ב-80 מיליון שקל צילום: בלומברג

קבוצת חג'ג' תרכוש מאלקטרה נדל"ן 7 קומות במגדל בתל אביב ב-80 מיליון שקל

מדובר בקומות ה-17 עד 23 המיועדות למגורים, במגדל המתוכנן להיבנות סמוך לרחוב הרכבת; דירת 3 חדרים תימכר ב-1.6 מיליון שקל ודירת 4 חדרים ב-2.15 מיליון שקל. לפי החברה מדובר במחיר סופי ומוחלט

04.01.2010, 13:41 | דותן לוי
לאחר שהפכו לקבוצה החזקה ביותר בשכונות הצפוניות של תל אביב, קבוצת חג'ג' תחל לפעול גם בחלקה הדרומי של העיר. הקבוצה דיווחה, כי בכוונתה לרכוש מאלקטרה נדל"ן ומשותפיה משה נעמן ומשפחת ברלינר את הקומות העליונות של מגדל TLV TOWER המתוכנן להיבנות בסמוך לרחוב הרכבת בת"א בתמורה ל-80 מיליון שקל.

מדובר במגדל בן 23 קומות, כאשר 16 הקומות הראשונות המיועדות למסחר ומשרדים יישארו בבעלות אלקטרה נדל"ן ושותפיה לפרויקט ואילו קבוצת הרכישה של חג'ג' תרכוש את הקומות המיועדות למגורים - החל מהקומה ה-17 של הבניין. בסך הכל תרכוש הקבוצה 46 דירות מגורים, אשר יופרדו לחלוטין מקומות המשרדים והמסחר. בנוסף, קומה אחת מתוך 5 קומות המרתף תוקצה לשימוש דירות המגורים. הסכם האופציה של קבוצת חג'ג' עם בעלי הקרקע נקבעה ל-60 יום בהם יצטרכו לארגן את הקבוצה.

הבנייה אמורה להתחיל תוך שלושה חודשים ואכלוס הפרויקט צפוי בעוד 3 שנים. מהחברה נמסר, כי בעלי הקרקע מחזיקים בהיתר לבניית המרתפים. עוד הוסכם, כי קבוצת הרכישה לא תשלם דמי ניהול בגין אחזקת מתחם המגורים למעט אחזקת המערכות המשותפות במגדל, ותוכל לתחזקו באמצעות נציגות דיירים, באופן שעשוי לחסוך לדיירים עלויות רבות, בניגוד למקובל במגדלים דומים. הקבלן המבצע בפרויקט יהיה חברת אלקטרה נדל"ן אשר התחייבה לבנות את כל הבניין מקירות מסך המבטיחות נוף פתוח לכל הדירות ובאיכות גבוהה כמקובל במגדלי היוקרה.

מרבית הדירות במגדל יהיו בנות שלושה חדרים, בשטח ממוצע של כ-100 מ"ר ברוטו, ובעלות ממוצעת של כ-1.6 מיליון שקל. בנוסף יהיו גם דירות בנות שני חדרים (בשטח ממוצע של כ-88 מ"ר), שמחירן הממוצע כ-1.3 מיליון שקל, דירות ארבעה חדרים בשטח של 135 מ"ר ברוטו יימכרו בעלות של כ-2.15 מיליון שקל וכן מתוכננים פנטהאוזים. המחירים משקפים מחיר ממוצע של כ-2,000 דולר למ"ר ברוטו כולל מע"מ. בנוסף, בחברה ציינו כי מחיר הרכישה סופי ומוחלט מאחר שאלקטרה התחייבה מראש לספק, באמצעות קבלן, את מלוא שירותי הבנייה עד רמת מפתח.

בצמוד למגדל, ועל פי התב"ע המאושרת, עתיד להיבנות על ידי אלקטרה פארק ירוק. בנוסף, יוזמת אלקטרה ושותפותיה שני מגדלים סמוכים למגדל ה- TLV, כאשר כל קומת הקרקע של המתחם, יוצרת פארק מסחר משולב בחנויות, בתי קפה ומסעדות.

את קבוצת הרכישה ייצגו עוה"ד יצחק חג'ג' וארז תן-עמי ממשרד חג'ג', בוכניק ויינשטיין ושות' (HBW). אלקטרה נדל"ן יחד עם שותפיה, יוצגו על ידי עו"ד זיו לב ושרונה חיים-פור ממשרד זיו לב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות