אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בית המשפט המחוזי בת"א אישר את מכירת אקספליי ל-ADM צילום: עמית שעל

בית המשפט המחוזי בת"א אישר את מכירת אקספליי ל-ADM

12 מתוך 20 עובדי החברה, שפיתחה מקרן וידיאו זעיר, ימשיכו להיות מועסקים על ידי יצרנית האלקטרוניקה היפנית

04.01.2010, 16:03 | אסף גלעד

שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב ורדה אלשייך אישרה אתמול (א') את מכירת חברת הסטארט-אפ אקספליי ל-ADM היפנית תמורת כ-555 אלף דולר ללא מע"מ, מה שעשוי להביא את סכום הרכישה הכולל לכ-650 אלף דולר. המכירה תצא לפועל בזמן הקרוב, לאחר שיתקבל אישורו של המדען הראשי, המחזיק במניות החברה.

הרוכשת, ספקית רכיבי האלקטרוניקה היפנית ADM, נעתרה לבקשת העובדים, שיוצגו על ידי עו"ד אופיר רונן, והסכימה להעסיק 12 מ-20 העובדים שנותרו בחברה עם כניסתה להליכי הפירוק.

אקספליי, היושבת בהרצליה, פיתחה מקרן וידיאו זעיר המאפשר להקרין על הקיר סרטונים, מצגות ותמונות ממכשירים סלולריים ונגני מדיה. בחודש אוקטובר האחרון הגישו עובדי החברה בקשה לפירוקה לאחר שלא קיבלו את משכורותיהם. כאמור, בית המשפט קיבל את בקשתם ומינה את עו"ד ערן אטלס למפרק החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
כישלון הוא פשוט הזדמנות להתחיל שוב, הפעם ביתר חוכמה
כך אמר הנרי פורד, יש להם את הטכנולוגיה, האנשים והיכולת להרים מוצר שהשוק מצפה לו בכיליון. היפנים לא עושים טעויות ולא קונים חתול בשק, הם יודעים בדיוק מה הם מקבלים והם ידאגו לכך שהם יפעלו בדרך הנכונה להצלחה. לכל המקטרגים כדוגמת "שון" אל תרתום את העגלה מתחת לסוסים, חכה ונראה.
נוש  |  06.01.10
3.
מן הראוי שיבדקו פרטים לפני שיפרסמו.חוזרים 8 מכל ה- 20.
החברה גם לא תגיע רחוק. יש שם הנהלה גרועה ביותר. המוצר לא עובד. יש להם בעיות רבות שהיפנים אחכ יבינו שעשו טעות. המדען הראשי גם זורק כספים לשווא. שידרוש את הכסף, ושיבדקו לפני זה מי האנשים שעובדים בחברות הממומנות ע"י המדען שהוא כסף ציבורי.
שון  |  04.01.10