אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דירה ב"נווה צדק על הים" נמכרה ב-10.5 מיליון שקל

דירה ב"נווה צדק על הים" נמכרה ב-10.5 מיליון שקל

הדירה, בשטח של 240 מ"ר, נמצאת בקומה 6 של המגדל בן 30 הקומות. שווי העסקה מגלם עלות של מעל 43 אלף שקל למ"ר

05.01.2010, 14:35 | כתב כלכליסט

דירה בשטח של כ-240 מ"ר במגדל המגורים "White City Residence" נווה צדק על הים, נמכרה בשבוע האחרון למשפחה ממרכז הארץ תמורת כ-10.5 מיליון שקל. שווי העסקה מגלם עלות של מעל 43 אלף שקל למ"ר.

הדירה נמצאת בקומה 6 של המגדל בן 30 הקומות, שבנייתו החלה לאחרונה, ברחוב יצחק אלחנן בתל אביב, ועתיד לכלול יחד עם מבנים נוספים שיקומו לצדו, כ-160 דירות. לדירה מרפסות צמודות בשטח של כ-90 מ"ר, והיא פונה לכיוון דרום-מערב.

פרויקט נווה צדק על הים נבנה בימים אלה ברחוב יצחק אלחנן פינת התבור והינו בבעלות משותפת של חברת יורוקום נדל"ן, צמח המרמן, וקבוצת משקיעים מאירופה. הפרויקט כולל מגדל מגורים הצפוי להתנשא לגובה של 40 קומות, ויכלול כ- 160 דירות פאר הצופות לים וכן שדרת חנויות בוטיק הממוקמות בקומת הקרקע במבנה הפביליון הצמוד למגדל.

לדברי עמיר שאלתיאל, מנכ"ל חברת אלדר המשווקת את הפרויקט: "המשקיעים היום מחפשים אפיקים בטוחים והעובדה שהפרויקט נמצא בתנופת בנייה ובעל ליווי פיננסי, מחזקת את הרוכשים בהחלטה".

שאלתיאל מוסיף, כי "גם תושבי החוץ שעקבו אחר ההתפתחויות בישראל, בשנה האחרונה, מצאו כי דווקא ישראל הוכיחה חוסן כלכלי ושמרה על יציבות של מחירי הנדל"ן בתחומה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

40.
ל 3 ו 28
3 הגזים מאד ודבריו יוצאים ממקום שחור. אבל כמו שאתה יודע מס' 30 שום דבר לא נוצר מאיין,הכתם השחור שנוצר אצלו בנשמה יש לו סיבה והסיבה היא שזו נהיתה מדינה שהאלוהים שלה זה הכסף,בלי כסף אתה לא מבין,אתה לא חכם,ואתה גם לא גבוה ויפה,הילד הורג את האמא אם היא לא נותנת לו כסף,הבן מחסל את האבא,וחברים הורגים אחד את השני עבור 100 שקל. והנה אדון נתן יהו מתקן חוק ומחלק את כל כספי הפנסיה והפיצויים של המסכנים האלה לא 100 שקל,לא 100,000 שקל אלא מיונים ומיליארדים בלי (אגח קונצרני)בטחונות בלי עמה לוקח שחקן כמו לבייב מליגה ב' ישראלית והופך אותו בין לילה לשחקן ליגה א' בינלאומית וביום שצריך להחזיר את הכסף שולח את כולם לספר. וכאן הפוינטה...... רק אחד כזה שלא עבד בשביל הכסף אלא קבל אותו בעואנטה יכול להרשות לעצמו לקנות מבצר באנגליה, ועוד כמה בתים כמו במגדל בשבזי. זה מה שרצה לומר הילד ואמר את זה לא יפה ולא מקובל אבל בדרך שלו וקצר.
אחד העם , מרכז  |  11.01.10
37.
תגובה ל-34 המרקם השכונתי של נוה צדק וכרם התימנים לא ייפגע כשביניהם מגדלים!!
הרי רחוב הכרמל הינו רחוב סתמי ומבוזבז מאוד,וחבל לא לנצל את האדמה היקרה מאוד המשקיפה לפארק ,לטיילת ולים!!,ניתן להרים עוד 3-4 מגדלים ברחוב יצחק אלחנן והכרמל כך שיגיעו עד הכניסה לשוק המשודרג בעתיד וכך כל האזור משתדרג למעלה מה שכן לדעתי הדיירים באזור לא יסכימו למכירת דירתם ולכן צריך לעשות פינוי בינוי עם עידוד מהעירייה שרק תרוויח מהמצב!!
תל אביבי  |  07.01.10
לכל התגובות