אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דוט היל רוכשת את קלוברליף הישראלית ב-12 מיליון דולר

דוט היל רוכשת את קלוברליף הישראלית ב-12 מיליון דולר

מאז הקמתה הושקעו בקלוברליף 30 מיליון דולר. אדי שלו, מנהל שותף בקרן ג'נסיס המושקעת בחברה: "זה לא האקזיט שציפינו לו, אבל שיקולים רבים הביאו אותנו להחלטה שזהו הצעד הנכון"

05.01.2010, 16:59 | מאיר אורבך

חברת דוט היל (Dot Hill) האמריקאית, המוכרת חומרה לאחסון מידע, רוכשת את קלוברליף הישראלית (Cloverleaf) תמורת 12 מיליון דולר, 2.5 מיליון מהם במזומן והשאר במניות.

לדברי אדי שלו, שותף בקרן הון הסיכון ג'נסיס המושקעת בקלוברליף, חברת דוט היל, העוסקת בתחום החומרה לאחסון מידע, החליטה להרחיב את פעילותה לתחום התוכנה ומערכות הניהול. דוט היל מצאה את הטכנולוגיה של קלוברליף, היושבת בפתח תקווה, כמתאימה למטרה זו.

קלוברליף הוקמה בשנת 2001, ומאז הקמתה הושקעו בה כ-30 מיליון דולר על ידי ג'נסיס, קטליסט 2, היפריון וקראוס. כיום מעסיקה החברה 25 עובדים. "זה לא האקזיט שציפינו לו אבל שיקולים רבים הביאו אותנו להחלטה שזהו הצעד הנכון", אמר ל"כלכליסט" אדי שלו. "הנהלת דוט היל ביקרה כאן בשבועיים האחרונים והיא מתכוונת להגדיל את המרכז". 

שווי השוק של חברת דוט היל עומד כיום על 90 מיליון דולר, והיא מגלגלת על פי ההערכות 250 מיליון דולר בשנה. החברה מעסיקה 266 עובדים בקליפורניה.

קלוברליף יוצגה על ידי עו"ד איאן רוסטובקי, שותף במשרד עמית פולק מטלון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות