אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מלון בוטיק בהשקעה של 10 מיליון שקל ייפתח במושב נטועה בגליל

מלון בוטיק בהשקעה של 10 מיליון שקל ייפתח במושב נטועה בגליל

המלון שנקרא "המקום", צפוי להיפתח להרצה בפברואר. הוא כולל 12 סוויטות בנות 150 מ"ר כל אחת, עם בריכה פרטית בכל סוויטה

06.01.2010, 19:53 | יסמין גיל

בימים אלה מושלמת בנייתו של "המקום", מלון בוטיק במושב נטועה באזור מרום הגליל, שצפוי להיפתח להרצה במהלך פברואר. לפני כחודש חתמו הבעלים של המלון, רחל ועמוס כהן עם מינהל מקרקעי לישראל על הסכם חכירה ל-49 שנים.

המלון משתרע על שטח של כ-21 דונם וכולל 12 סוויטות בנות 150 מ"ר כל אחת, וכן קומת ספא וטיפולי יופי, מסעדה, חדר כושר, טרקלין עסקים ומרכז מסחרי. על פי בעלי המלון, בהקמת הפרויקט הושקעו כ-10 מיליון שקל, וצפי המחזור השנתי הראשון שלו עומד על כ-2.5 מיליון שקל.

כל סוויטה בפרויקט החדש כוללת חניה פרטית, בריכה פרטית מקורה ומחוממת בגודל של 25 מ"ר, ג'קוזי, מערכת קולנוע ביתי, מערכת שמע, מטבח מעוצב ומאובזר, כורסאות עיסוי ושתי מרפסות. לדברי הבעלים, כהן, "בתוך שנה וחצי אנו מתכננים להרחיב את המתחם ל-17 סוויטות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
יוקרתי כן, יקר כן
הבעיה אם האנשים שמשלמים סכום עתק , מוגזם, פלצני, ולא עם היזמים, התחרות אצלנו הפלצנים, השניקיניים, העשירים, בתחרות ולרוץ לספר שהיינו ב... והיה כזה....ושילמנו בלי בעיה.....-אתם הבנתם את המסר? בארץ יש הגזמה בתחרות מי יבנה יותר פלצני, ומי יגיע לשם גם, שני הצדדים!!!! ז"בשכם
צחי , ת"א  |  23.01.10
8.
איזה מקום מדהים, אילו אנשים משקיענים!
איזה יופי של מלון, איזה מקום עוצר נשימה! אני חושבת שהשם "מלון בוטיק" עדין לעומת כמות ההשקעה החיצונית והפנימית. מהיכרות קצרה עם המשפחה, אני בטוחה שכל מי שרק תדרוך כף רגלו במקום - יהיה מאושר עד הגג ולא יצטער על כך!!!! תצלח דרככם!!!!
דלית איינהורן , קריות  |  12.01.10
לכל התגובות