אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרסום ראשון: מנכ"ל חברת האבטחה נירטל חשוד כי הוציא 1.3 מיליון שקל מהחברה

פרסום ראשון: מנכ"ל חברת האבטחה נירטל חשוד כי הוציא 1.3 מיליון שקל מהחברה

אסף שלזינגר, מנכ"ל חיצוני של חברת האבטחה, חשוד כי הוציא כספים מנירטל תמורת הוצאות ומשכורות פיקטיביות

07.01.2010, 17:51 | הדר קנה

אסף שלזינגר, מנכ"ל חיצוני של חברת האבטחה נירטל, חשוד כי הוציא כספים מהחברה תמורת הוצאות פיקטיביות ומשכורות פיקטיביות בסכום של 1.3 מיליון שקל. כך נודע ל"כלכליסט". שליזנגר חשוד בעברות של זיוף ומרמה ועבירה על חוק המע"מ.

על פי בקשת המעצר שהוגשה לבית משפט השלום בתל אביב, שליזנגר החל לעבוד בנירטל כמנכ"ל בשנת 2005 במשרת אמון, במסגרת תפקידו היה אחראי על הכל מלבד חתימה על צ'קים. בתמורה קיבל משכורת חודשית תמורת חשבוניות שאסף על שם החברה "טדנט מדיקל שיווק" שבבעלותו.

על פי בקשת המעצר, בסוף 2009 התברר כי שליזנגר הוציא כספים מנירטל שיועדו בפועל לחברת "טדנט מקידל" בעוד שהוא העביר להנהלת חשבונות חשבוניות על שם נירטל.

על פי בקשת המעצר, בסוף 2009 התברר כי שליזנגר הוציא כספים מנירטל תמורת הוצאות פיקטיביות ומשכורות פיקטיביות והוא הכניס להנהלת החשבונות חשבוניות מס על שם "טדנט מדיקל" שבבעלותו, זאת מבלי לדווח על העסקאות או לפתוח תיק במע"מ.

החקירה נפתחה עקב תלונה של בעלי המניות של החברה.

מחלקת חקירות מכס ומע"מ חיפה והמשטרה הגישו בקשה למעצר ובה הסכימו לשחרורו תחת תנאים מגבילים: ערבות בנקאית בסך 50 אלף שקל, ערבות עצמית על סך 100 אלף שקל, מעצר בית של שבועיים והפקדת דרכון במשרדי רשות המסים.

החלטת בית המשפט בעניין טרם התקבלה.

עו"ד אורי קינן המייצג את שלזינגר מסר בתגובה: “כרגע התיק נמצא בחקירה. כל עוד לא התקבלה החלטה בנוגע להמשך הטיפול בתיק זה את מה שיש לי לומר אגיד בבית המשפט".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות