אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קומה שלמה במגדל סוטין נמכרה תמורת 17 מיליון שקל

קומה שלמה במגדל סוטין נמכרה תמורת 17 מיליון שקל

הסכום משקף מחיר של 40.4 אלף שקל למ"ר, כ-13% יותר מבעסקאות האחרונות שבוצעו במגדל

09.01.2010, 19:04 | שי פאוזנר

17 מיליון שקל - זהו המחיר ששולם בימים האחרונים עבור קומה מלאה בשטח של 420 מ"ר במגדל המגורים "סוטין-29" שבכתובת זו בצפון הישן של תל אביב.

הסכום משקף מחיר של 40.4 אלף שקל למ"ר, כ-13% יותר מהמחיר בעסקאות האחרונות שבוצעו במגדל. בשתי עסקאות עליהן דיווחה החברה לפני כשלושה חודשים נמכרה קומה מלאה במגדל ב-15 מיליון שקל.

מדובר בקומה ה-18 בפרויקט שבונה חברת נוה שוסטר, המוקפת בשלוש מרפסות בשטח של 12 מ"ר כל אחת. החברה משווקת את הקומה כשטח המתאים לשלוש דירות - אך הקונים החליטו לקנות אותה כחטיבה אחת.

החברה מסרה כי הקונים הם זוג, כאשר הבעל הוא איש עסקים ישראלי שרוב פעילותו מרוכזת בחו"ל. הזוג יעבור למקום משכנו הנוכחי בצפון תל אביב.

פרויקט סוטין 29 צפוי לכלול 29 קומות עם כ־74 יחידות דיור. ברוב הקומות שלוש דירות וכולן פונות למערב. אכלוס הבניין צפוי בתוך כשנתיים. עם זאת יצוין כי החברה טרם קיבלה עבורו אישורי בנייה מלאים. לצד המגדל תשמר קבוצת שוסטר את גינת סוטין ואליה תתווסף עוד גינה.

בחודש שעבר פרסמה החברה מכרז סגור לבחירת קבלן מבצע לפרויקט, בו השתתפו דניה סיבוס, תדהר, א. דורי, אלקטרה, אשטרום, אלהר ואורתם סהר. נוה שוסטר מכרה 29 דירות בפרויקט. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות