אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
באירופה לחוצים: הכדורגלנים האפריקאים לא מבוטחים מתקיפת טרור צילום: איי פי

באירופה לחוצים: הכדורגלנים האפריקאים לא מבוטחים מתקיפת טרור

לאחר הפיגוע נגד נבחרת טוגו, בפרמיירליג, שם שווי השחקנים האפריקאיים של הליגה עומד על כ-150 מיליון ליש"ט, לחוצים במיוחד מכך שהביטוח של פיפ"א אינו מכסה פיגועי טרור

10.01.2010, 10:59 | סוכנויות הידיעות

"הסאנדיי מירור" חושף היום שהכוכבים האפריקאיים שמשחקים באליפות אפריקה לאומות אינם מבוטחים מפני התקפת טרור.

23 שחקנים בכירים בפרמיירליג, ששוויים עומד על כ-150 מיליון ליש"ט, יתחילו היום את אליפות אפריקה לאומות למרות פיגוע הטרור בסוף השבוע שגבה את חייהם של ארבעה אנשי צוות של נבחרת טוגו. טוגו, שהודיעה על פרישה מהתחרות, חזרה בה מפרישתה.

מכל מקום, כעת בקבוצות באירופה לחוצים שהשחקנים האפריקאיים עשויים להיפגע מפיגועים נוספים. מנצ'סטר סיטי וצ'לסי, שהשקיעו את הכסף הרב ביותר על שחקניהם האפריקאים, לחוצות במיוחד.  "הדאגה היא שהנבחרות האפריקאיות לא יכולות להרשות את הביטוח על השחקנים וההחזר מפיפ"א הוא מינימלי ומכסה רק אסונות טבע ולא תקיפות טרור".

עם זאת, צ'לס הודיעה שלא תקרא לשחקנים שלה חזרה.

ספ בלאטר, נשיא פיפ"א, הביע ביטחון במארגנים האנגולים. "יש לי בטחון באפריקה ואני מאמין בכוח שלנו לארגן את התחרות הבכירה בכדורגל האפריקאי", כתב השוייצרי במכתב לראש התאחדות הכדורגל של אפריקה (CAF) – איסה האיאטו. "המקרה הנוראי הזה לא יגרום לנו לשכוח שהכדורגל האפריקאי כתב כמה מהדפים היפים ביותר בהיסטוריה של הכדורגל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות