אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ממשלת קוריאה מארגנת ערבי פנויים פנויות צילום: בלומברג

ממשלת קוריאה מארגנת ערבי פנויים פנויות

משרד הבריאות של דרום קוריאה עובד על תוכנית שידוכים למגזר הציבורי, במטרה להעלות את שיעור הילודה

10.01.2010, 17:14 | סוכנויות הידיעות

משרד ממשלתי בדרום קוריאה ישדך את עובדי המגזר הציבורי ויסייע להם לצאת להיפגש במטרה שיתמסדו ויולידו ילדים, זאת על מנת להעלות את שיעור הילודה במדינה. משרד הבריאות במדינה עובד על תוכנית שידוכים לעובדי המגזר הציבורי, במסגרתה יארגן ערבי מפגש לרווקים ולרווקות שביניהם בניסיון לקרב לבבות.

המשרד ערך תחקיר לגבי הפנויים והפנויות במגזר. "גילינו שרווקים נופלים לקטגוריות מסוימות, בדיוק כמו המובטלים", אומר צ'וי ג'ין סאן ממחלקת פיתוח משאבי אנוש במשרד הבריאות. הכוונה היא לחלק את הפנויים והפנויות לשתי קבוצות – אחת של אנשים שנשארו רווקים בשל הנסיבות והשנייה של רווקים מבחירה. הכוונה היא לסייע לחברים בכל קבוצה למצוא בן זוג ולהתמסד.

בסוף השנה שעברה חשפה הממשלה תוכנית להעלות את שיעור הילודה במדינה, שהוא הנמוך ביותר בעולם המפותח. במקביל, האוכלוסיה בקוריאה הדרומית מזדקנת במהירות, ועל הממשלה להעלות את שיעור האוכלוסין על מנת להרחיב את הכלכלה ולספק הכנסות למדינה על מנת לתמוך בחברה המבוגרת.

"אנחנו לא מדברים על פגישת פנויים פנויות המונית אחת, אלא על הזדמנויות קבועות ומתמשכות שבהן רווקים יוכלו להיפגש ולהכיר באופן טבעי" מסכם צ'וי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות