אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט": מנכ"ל קרנות הנאמנות של אקסלנס פורש במפתיע צילום: ישראל מלובני

בלעדי ל"כלכליסט": מנכ"ל קרנות הנאמנות של אקסלנס פורש במפתיע

גלעד שמעוני פורש לאחר עשר שנים בבית ההשקעות ולאחר שנתיים וחצי בתפקיד. מאיר מזוז יחליפו

12.01.2010, 07:44 | הדר רז

גלעד שמעוני פורש מתפקיד מנכ"ל אקסלנס נשואה קרנות נאמנות, כך נודע ל"כלכליסט". שמעוני פורש לאחר כשנתיים וחצי בתפקיד, וכחצי שנה לאחר השלמת המיזוג עם פריזמה קרנות נאמנות שאותו הוביל. מחליפו יהיה מאיר מזוז, המשמש כיום יו"ר חברת הקרנות של אקסלנס, ושבעבר שימש יו"ר פריזמה קרנות נאמנות.

שמעוני (37) החל את דרכו בחברה לפני כעשר שנים ולקח חלק בהקמת מערך ההשקעות. בעבר שימש אנליסט ראשי ומנהל תחום המניות במחלקת ההשקעות של אקסלנס. לפי הערכות, שמעוני החליט לסיים את תפקידו בעקבות הצפיפות שנוצרה בצמרת חברת הקרנות לצדו של היו"ר מזוז. שמעוני ביקש לפרוש כבר לפני כמה חודשים, אך לבקשת אקסלנס נשאר בתפקידו תקופה נוספת.

בתקופה האחרונה עזבו שורה של בכירים את בית ההשקעות, בהם רון סירני, ששימש מנכ"ל משותף באקסלנס שירותי בורסה ומונה למנהל פעילות הברוקראז' של דש. דני פרחי, לשעבר מנהל מכירות ללקוחות מוסדיים זרים באקסלנס ומנהל המחקר בבית ההשקעות טרנס קלינגמן מונו למנכ"לים משותפים במיטב ברוקראז'.

ביוני 2009 השלימה אקסלנס את רכישת קרנות הנאמנות של פריזמה מקרן מרקסטון. בהתאם להסכם, לפריזמה הוקצו 45% ממניות חברת הקרנות הממוזגת, ואקסלנס מחויבת לרכוש את חלקה של פריזמה לפי נוסחה המבוססת על הרווחיות העתידית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות