אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טיפאני מעלה תחזיות על רקע פדיון גבוה בחודשיים האחרונים צילום: בלומברג

טיפאני מעלה תחזיות על רקע פדיון גבוה בחודשיים האחרונים

קמעונאית התכשיטים השניה בגודלה בעולם מעלה את תחזית הרווח השנתית ל-2.12 דולר לאחר זינוק של 20% במכירות חנות הדגל בניו יורק

12.01.2010, 19:12 | סוכנויות הידיעות

טיפאני, קמעונאית התכשיטים השניה בגודלה בעולם, העלתה את תחזית הרווח השנתית שלה ודיווחה על גידול של המכירות בחגים הודות לצריכה מוגדלת של לקוחות עשירים.

ההכנסות מתחילת נובמבר לסוף דצמבר צמחו ב-17% לרמה של 799 מיליון דולר. המכירות בחנויות הפתוחות לפחות שנה צמחו ב-12%. בשנה הקודמת ההכנסות נפלו ב-21% והפדיון בחנויות זהות צנח ב-35%.

המכירות בחנות הדגל בניו יורק צמחו ב-20% בהובלת מכירות התכשיטים שנהנו מחזרה לצריכה של לקוחות אמידים עם התאוששות שוק המניות ומחירי הבתים.

בכך, החברה עקפה בהרבה את תחזיות האנליסטים למכירות החגים והעלתה את תחזית הרווח למניה לשנה שמסתיימת בסוף ינואר הקרוב לעד 2.12 דולר למניה במקום 1.98 דולר בלבד ותחזית אנליסטים של 1.94 דולר בלבד.

מכירות החודשיים החולפים מהוות באופן היסטורי 80% ממכירות הרבעון הרביעי של החברה לפי הדובר, מארק אהרון. לטיפאני יש 220 חנויות ובוטיקים מהם 79 בארה"ב. קמעונאי ארה"ב רשמו גידול של 1.8% במכירות בחודשיים החולפים לעומת צפי לעליה של 1% בלבד. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות