אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יהודה זיסאפל צפוי להיבחר שנית ליו"ר איגוד תעשיות התוכנה והאלקטרוניקה צילום: עמית שעל

יהודה זיסאפל צפוי להיבחר שנית ליו"ר איגוד תעשיות התוכנה והאלקטרוניקה

זיסאפל, המועמד היחיד לתפקיד, צפוי להמשיך לכהונה נוספת בת שנתיים. כמו כן ייערכו בחירות לוועד המנהל של האיגוד, המונה 11 חברים

14.01.2010, 14:07 | אסף גלעד

הערב (ה') צפוי להיבחר יהודה זיסאפל, נשיא קבוצת רד בינת,  לכהונה נוספת כיו"ר איגוד תעשיות התוכנה והאלקטרוניקה בהתאחדות התעשיינים. לאחר שהציג את מועמדותו לכהונה נוספת בת שנתיים, זיסאפל הוא היחיד שהציע את מועמדותו לתפקיד. לפני זיסאפל, שירת בתפקיד במשך שתי קדנציות אלישע ינאי, עד לאחרונה מנכ"ל מטורולה ישראל.

נוסף לבחירת יו"ר האיגוד יתקיימו בחירות לוועד המנהל של האיגוד. בין המתמודדים על 11 המקומות שבוועד המנהל: מוטי גוטמן, מנכ"ל מטריקס; משה הלל, מנכ"ל טקסס אינסטרומנטס ישראל; ערן גורב, מנכ"ל אלווריון; דיוויד אסיה ממג'יק; חיים רוסו, דירקטור באלביט מערכות; יונתן ונד, מנכ"ל נומוניקס; ויצחק ניסן מנכ"ל ניסטק.

בשיחה עם "כלכליסט" הביע זיסאפל דאגה משער הדולר הנמצא במגמת ירידה, מגמה שגורמת לייקור עלותו של עובד ישראלי. זיסאפל הצביע על תופעה של בריחת מפעלים ומרכזי פיתוח זרים וישראליים לחו"ל, שמתבטאת גם ברצונה של מוטורולה למכור את פעילות הייצור שלה בישראל. לדברי זיסאפל, זוהי רק תחילתה של המגמה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות