אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עשו עסקה: סניף חדש של קפה ג'ו בקניון בת ים צילום: צביקה טישלר

עשו עסקה: סניף חדש של קפה ג'ו בקניון בת ים

רשת בתי הקפה שכרה שטח של 180 מ"ר בדמי שכירות של 140 שקל למ"ר לחודש, למשך שלוש שנים

18.01.2010, 08:08 | כתב כלכליסט
באר שבע: רשת הצעצועים וחבילות הלידה אנהבל שכרה שטח של 1,100 מ"ר בקניון השדרה השביעית, בדמי שכירות של 105 שקל למ"ר לחודש. החוזה נחתם לשלוש שנים עם אופציה לעוד שתי תקופות של שלוש שנים כל אחת.

באר שבע: רשת האופנה סטודיו פאשה שכרה חנות של 72 מ"ר בקניון השדרה השביעית, בדמי שכירות של 160 שקל למ"ר לחודש. החוזה נחתם לשלוש שנים עם אופציה לעוד שתי תקופות של שלוש שנים כל אחת.

ירושלים: אבי קורן ומוטי קינן שכרו 300 מ"ר בבניין NDC לשעבר בתלפיות מחברת אחים חסיד, בדמי שכירות של 50 שקל למ"ר לחודש. החוזה נחתם לשלוש שנים.

בת ים: רשת קפה ג'ו שכרה שטח של 180 מ"ר לפתיחת סניף חדש בקניון בת ים מליברטי ואשטרום נכסים, בדמי שכירות של 140 שקל למ"ר לחודש. החוזה נחתם לשלוש שנים עם אופציה לעוד שש שנים.

הרצליה: רשת בורגוס בורגר בר שכרה 400 מ"ר במרכז גב ים עבור סניף חדש, בדמי שכירות של 160 שקל למ"ר לחודש. החוזה נחתם לשלוש שנים עם אופציה להארכה של עוד שלוש שנים.

הרצליה: חברת ילון, המשווקת את אבני סוורובסקי בישראל, שכרה 300 מ"ר במרכז גב ים לפתיחת בית עיצוב לגופי תאורה יוקרתיים, בדמי שכירות של 170 שקל למ"ר לחודש. החוזה נחתם לחמש שנים עם אופציה להארכה של עוד חמש שנים.

נשר: חברת גומאוויר שכרה 1,300 מ"ר באזור התעשייה לפתיחת חנות הדגל של swiss system בצפון, בדמי שכירות של 60 שקל לחודש למ"ר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות