אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הגיאולוג של רציו מימש מניותיו בחברה - ועם הכסף קנה מניות לפידות צילום: יריב כץ

הגיאולוג של רציו מימש מניותיו בחברה - ועם הכסף קנה מניות לפידות

איתן אייזנברג, שמכר את כל אחזקותיו בשותפות החיפושים רציו תמורת סכום של 4.5 מיליון שקל, מכר היום את המניות שרכש אתמול במתחרה לפידות חלץ

21.01.2010, 10:07 | גולן חזני

בסוף החודש שעבר מכר איתן אייזנברג, הגיאולוג הראשי של שותפות חיפושי הנפט רציו, את כל אחזקותיו בשותפות, בסך 4.5 מיליון שקל. ל"כלכליסט" נודע כי בחלק מהכסף, כ־400 אלף שקל, רכש אתמול אייזנברג יחידות השתתפות בחברת חיפושי נפט אחרת, לפידות חלץשבשליטת יעקב לוכסמבורג. על פי הערכות, היחידות נרכשו בשער של 20 אגורות. היום, חיסל אייזנברג את אחזקותיו בלפידות.

יחידת ההשתתפות של לפידות חלץ זינקה אתמול ב־66%. זה היה היום השני של זינוקים ביחידה, לאחר ששלשום זינקה ב־61%. העליות החריגות באו לאחר שהחברה דיווחה כי תפעל לקבלת רשיון לקידוח ימי מול אשדוד והפקת נפט מפצלי שמן באשדוד (קידוח יבשתי).

את שני הקידוחים אמורה לפידות לבצע בשותפות עם רציו, ועם מודיעין, שותפות הנפט שבשליטת צחי סולטן ואי.די.בי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
רציו. אל תתנו אמון בהנהלה
לא ייתכן שגאולוג של חברת חיפושי נפט/גז רצינית, העומדת בפני הודעה גורלית וחשובה למשקיעים רבים, יהמר וישחק עם מניות נפט אחרים. מה זה אומר על ניהול חברת רציו ובעלי עניין בה . לדעתי יש לאסור על בעלי עניין לנהוג כך.כבר ראינו שבעלי העניין ברציו שמים זיין על המשקיעים וחושבים על עצמם בלבד למרות שהם יודעים שמעשיהם יגרמו למשקיעים רבים להפסיד כסף. בכל מקרה אני את האמון שלי ברציו כבר איבדתי מזמן, ונפטרתי מכל מניות רציו. אין לי שום אמון בחברה זו. ואתם אל תהיו עוורים, תחשבו קצת לעומק ותגיעו למסקנה כמו שלי.
פוטיסט , צפון  |  23.01.10
לכל התגובות