אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"מי שמכנה את ביקורה של ספינת רויאל קריבאין בהאיטי חמדנות, מחליא אותי" צילום: בלומברג

"מי שמכנה את ביקורה של ספינת רויאל קריבאין בהאיטי חמדנות, מחליא אותי"

כך אמר נשיא ומנכ"ל חברת השייט האמריקאית MSC. הוא דיבר לאחר ביקורת שנמתחה על החברה שספינה עם מבקרים הגיעה לחופי האיטי שלושה ימים לאחר רעש האדמה

21.01.2010, 15:50 | סוכנויות הידיעות

נשיא ומנכ"ל חברת השייט האמריקאית MSC, ריק סאסו, שנחשב לאחד מהקולות הבולטים בענף, נחלץ אתמול (ד') להגנתה של החלטתה השנויה במחלוקת של חברת רויאל קריביאן לחזור לפעול בהאיטי. זאת, לנוכח רעידת האדמה הקטלנית שאירעה שם בשבוע שעבר. "הם פועלים בצורה אנושית, וכל מי שמכנה את זה חמדנות, כפי שראיתי בדיווח של אחד העיתונים, פשוט מחליא אותי", אמר סאסו בכנס של תעשיית השיט שנערך בניו יורק.

רויאל קריביאן, הנמצאת בבעלות האחים עופר, מחזיקה ברצועת חוף פרטית בהאיטי לטובת נוסעיה, באזור שנפגע במידה פחותה יחסית מרעידת האדמה בהשוואה לאזורים אחרים ומרוחק מאוד מבירת האי, פורט או פרינס, שספגה את הפגיעה הקשה ביותר. שלושה ימים בלבד לאחר רעידת האדמה הגיעה לאי ספינה עם מבקרים, כפי שהיה מתוכנן. ברויאל קריביאן טוענים כי לצד המבקרים נשאה הספינה על סיפונה גם מצרכים ומוצרים הומניטריים לרווחתם של תושבי האי. כמו כן, הודיעה החברה כי תתרום מיליון דולר וכן את כלל הרווחים שלה לטובת תושבי האי בזמן הקרוב.

סגן נשיא שותף בחברה, ג'ון וייס, אמר כי "היו לנו התלבטויות רבות באם לקיים את השיט כמתוכנן, אולם לבסוף הבנו שמדובר בצעד שחשוב לרווחתם של תושבי האי וכי הם מייחלים לו".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות