אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לקראת פסח: בריטיש איירווייס מגדילה קיבולת בקו תל אביב-לונדון צילום: בלומברג

לקראת פסח: בריטיש איירווייס מגדילה קיבולת בקו תל אביב-לונדון

שבועיים לאחר שהמתחרה מבית, bmi, הפסיקה לטוס לישראל, מודיעה בריטיש כי תחזיר לפעילות בקו את מטוס הבואינג 777, הכולל 4 מחלקות

24.01.2010, 13:11 | יסמין גיל
חברת התעופה בריטיש איירווייס צפויה להגדיל את היצע המושבים בטיסותיה בקו תל אביב-לונדון לקראת פתיחת עונת נסיעות הקיץ וחופשת הפסח, החל מ-28 במרץ - כך נמסר היום (א') בהודעת החברה. הגדלת הקיבולת תתבצע באמצעות השבת מטוס הבואינג 777, שבו ארבע מחלקות, לפעילות בקו. מאוקטובר 2009 פועל בקו מטוס מסוג בואינג 767 שבו שלוש מחלקות.

במטוס ה-777 של החברה בין 216 ל-224 מושבים, כאמור בארבע מחלקות: ראשונה, עסקים, תיירים פלוס ותיירים. ב-767 יש 189 מושבים, ואין מחלקה ראשונה. מסוף חודש מרץ החברה תפעיל את שתי טיסותיה היומיות בקו באמצעות שני סוגי המטוסים. "בריטיש איירווייס, כמו חברות תעופה אחרות, מבצעת התאמות של סוגי המטוסים לפני עונות השנה ובהתאם לביקושים", מסבירה המנהלת המסחרית של החברה בארץ, יעל קטן.

בריטיש איירווייס רשמה ירידה של כ-10% בתנועת הנוסעים עמה מנתב"ג ב-2009 בהשוואה לשנה שלפני, כך על פי נתוני רשות שדות התעופה. ואולם, לפני כשבועיים הפסיקה המתחרה מנמל הבית, הית'רו - bmi - את פעילותה בישראל, מה שוודאי יתרום לעלייה בתנועה עם החברות האחרות שפועלות בקו, ואלו נערכות בהתאם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות